Zavrieť

Porady

obrázok do bunky excelu

Dobrý deň, v mojej práci by mi pomohlo, keby som mala obrázok v bunke. Napríklad: "nejaké názvy" v stĺpci A; "príslúchajúci" obrázok v stĺpci B. Ide o to, že ak zoradím stĺpce VZOSTUPNE alebo inak, tak sa mi k poprehadzovaným "názvom" v stĺpci A zoradia aj obrázky v stĺpci B. Určite sa to dá, voľakedy som to robila a zasvet si neviem spomeúť ako sa to robí.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    melancton je offline (nepripojený) melancton

    melancton
    používam word2007 a robí to automaticky.

    teda vložím obrázky a posuniem ich na tie bunky, kde ich chcem mať. Potom skontrolujem pre istotu, či sú nastavené tak, že sa presúvajú s bunkami (kliknem na obrázok pravým tlačidlom myši - z kontextového menu vyberiem "Veľkosť a vlastnosti" a medzi vlastnosťami zvolím "Presun bez zmeny veľkosti podľa buniek" a zavriem)

    no a teraz keď označím blok buniek vrátane stĺpca podľa ktorého triedim a stĺpca v ktorom sú obrázky a dám triediť, tak sa aj obrázky presúvajú rozumne.

    obrázok do bunky excelu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.