Zavrieť

Porady

Ako spustiť .avi?

Dobrý deň. Prosím Vás, nevie mi niekto poradiť v akom programe by mi išiel spustiť film s koncovkou .avi? Mám InterVideo WinDVD, Windows Media Player a na napalovanie Sonic. Alebo dá sa to v nejakom programe zmeniť na také, čo by mi prehralo? Skúste poradiť, mám plno CD s jednoduchými programami ktoré sú zadarmo. P.S.: InterVideo aj WMP mi prehráva iba zvuk. Za radu ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MichaelaMA je offline (nepripojený) MichaelaMA

    mamicka na RD :) MichaelaMA
    Práveže neviem, čo s tým robiť. Aký codec? Na PC mám čo som vymenovala, keď mi povieš názov, tak to možno nájdem na niektorom tom CD.

    MichaelaMA je offline (nepripojený) MichaelaMA

    mamicka na RD :) MichaelaMA
    Ďakujem. Vyskúšam. Tento codecpack all in one mám aj na jednom CD. Dúfam, že s tým budem vedieť pracovať.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    s tým nepotrebuješ vedieť pracovať..stiahne sa to..nainštaluje..a uvidíš...možno to pomôže

    MichaelaMA je offline (nepripojený) MichaelaMA

    mamicka na RD :) MichaelaMA
    Veľké ďákujem. Celá rodinka ideme pozerať vďaka tebe film.. Myslela som, že to musím ešte konvertovať, ale vidím, že je to jednoduchšie ako si človek myslí. Ešte raz ďakujem.

    Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

    Martina80
    Ahojte,

    prosím Vás.....stiahla som codec, ale stále si to pýta latest version...poslednú verziu, čo s tým ???Nefičí to....vďaka

    kivi11 je offline (nepripojený) kivi11

    kivi11
    Áno presne ako píses ale titulky musia byt presne na ten film.V opacnom pripade sa to nespusti(titulky).

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kivi11 Pozri príspevok
    Áno presne ako píses ale titulky musia byt presne na ten film.V opacnom pripade sa to nespusti(titulky).
    Niektoré aplikácie vyžadujú, aby názov súboru s titulkami bol rovnaký ako názov súboru s filmom. Sú však aplikácie, kde tento názov môže byť odlišný, lebo titulky sa dajú načítať aj osobitne, napr. BSPlayer.

    miro_l je offline (nepripojený) miro_l

    miro_l
    Ahojte.
    Ja používam na prehrávanie videa ako "default" KMPlayer. Zatiaľ sa mi nestalo, aby mi neprehral niektoré z videí.
    http://downloads.sk/program/kmplayer_15
    Odporúčam na odskúšanie.

    metlicka je offline (nepripojený) metlicka

    metlicka
    Martina80 Pozri príspevok
    Ahojte,
    prosím Vás.....stiahla som codec, ale stále si to pýta latest version...poslednú verziu, čo s tým ???Nefičí to....vďaka
    Skús si stiahnuť a nainštalovať tento program, je tam aj free verzia, veľmi jednoducho sa s tým pracuje, ja mám s ním veľmi dobré skúsenosti, vie to robiť všeličo

    http://www.any-video-converter.com/download/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.