Zavrieť

Porady

daňové priznanie

chcem sa len uistiť- ak sa robí dp paušálne: neprikladajú sa k nemu výkazy ale ak sa dp robí na základe účtovnictva- tak sa vypisujú aj výkazy. správne? vopred dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    a ešte jedna otázka- z potvrdenia o príjme od zamestnávateľa: úhrn preddavkov na daň..... bez uplatnenia db- tá suma sa píše do dp r. 101?

    hajni je offline (nepripojený) hajni

    hajni
    slavka124 Pozri príspevok
    a ešte jedna otázka- z potvrdenia o príjme od zamestnávateľa: úhrn preddavkov na daň..... bez uplatnenia db- tá suma sa píše do dp r. 101?
    Záleží od toho podľa akého paragrafu bola daň zrazená alebo odvedená. Ak podľa § 35 tak áno, píše sa do riadka 101.

    ada1602 je offline (nepripojený) ada1602

    ada1602
    Prosím o pomoc. Vyplnila som DP typ B na stránke drsr.sk aj som vytlačila všetko je o.k. , ale keď vyplním výkazy nedajú sa vytlačiť. Hneď pri vyplňovaní výkazu o P a V som mala vyplnené kolónky červené . Prosím robili ste niekto výkazy na stránke drsr.sk ?

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    ada1602 Pozri príspevok
    Prosím o pomoc. Vyplnila som DP typ B na stránke drsr.sk aj som vytlačila všetko je o.k. , ale keď vyplním výkazy nedajú sa vytlačiť. Hneď pri vyplňovaní výkazu o P a V som mala vyplnené kolónky červené . Prosím robili ste niekto výkazy na stránke drsr.sk ?
    výkazy sa vyplňajú na celé eurá

    ak máš vysvietené riadky, to znamená, že máš v nich nesprávne údaje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.