Zavrieť

Porady

Notebook MSI

Zdravím, mám problém s notebookom MSI EX600X-075sk potrebujem novú základnú dosku len sa nemôžem preklikať na žiadnu rozumnú stránku kde by sa dala zohnať. Poradte. Dakujem
PS: len nie icprog.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    Ked ju kupis kto ti to vymeni? Preco to nenechat cele na servis. Zozenu nahradny diel aj vymenia.

    NTB uz nie je v zaruke?
    nie nieje v záruke a vymením si to sám, už som ju mal vonku, problém je v integrovanej grafike

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Skús sa obrátiť na http://www.swisshp.sk/kontakt.htm
    Ako servisáci MSI bookov by to mali byť schopní zohnať, otázka je či aj budú ochotní zhánať ti taký dielec. Možno budú vymýšľať so zárukami a tak v prípade že si to poskladáš sám.
    Vysvetli čo potrebuješ, daj im model, typ booku, výrobné číslo, model a typ dosky.
    Buď pripravený aj na to že nová doska môže byť za cenu blízku cene nového stroja.

    Ja by som uvažoval aj nad tým či nepresnoriť inetovú inzerciu a kúpiť iný kus rovnakého booku. Budeš mať nejaké ND v rezerve. Z dvoch shiťákov poskladáš jeden normálny.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    dolfort Pozri príspevok
    Skús sa obrátiť na http://www.swisshp.sk/kontakt.htm Ako servisáci .....
    .... sa so mnou prestali baviť po oznámení, že notebook už nie je v záruke. Všetci autorizovaní SK HP servisáci robia iba záručný servis . To pre nikoho nie je biznis na Slovensku opravovať 1.500-2.000 € notebook po záruke?

    P.S. Aby som bol korektný, odporučili mi český servis. (U nich to asi ide, u nás nie...)

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... potreboval by som vymeniť vylomený pant z lcd-panelu, inak je plne funkčný - ako stolný pc (problém zatvoriť, otvoriť)...
    Stefan2005 Pozri príspevok
    .... sa so mnou prestali baviť po oznámení, že notebook už nie je v záruke. Všetci autorizovaní SK HP servisáci robia iba záručný servis . To pre nikoho nie je biznis na Slovensku opravovať 1.500-2.000 € notebook po záruke?

    P.S. Aby som bol korektný, odporučili mi český servis. (U nich to asi ide, u nás nie...)

    Mne zas povedali icprog.sk že ten notebook je konštrukčne zle riešený.... ha ha
    A češi z abax.cz predavaju len kraviny ako šasi, lcd, kryty, ramky, vetraky ale ostatne si stražia aby mohli vypítať tak 300€ za výmenu dosky.

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Pozeral si na bazárch? hyperinzercia,i-bazar, bazoš, alebo tam niekde skús zadať žiadosť o kúpu. Možno sa nájde niekto čo ho chce rozpredať. Za pokus nič nedáš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.