Zavrieť

Porady

sport direct .com-vrátenie penazí

Dobrý den,poprosím o radu.Nakupujem na stránke sportdirect com pravidelne,ale teraz prvý krát sa mi stalo,že 5 položiek nemajú.Mne ale banka stiahla plnú sumu hned po uzavretí nákupného košíka,takže teraz neviem,od koho si mám vymáhat moje peniaze nazad.Od sportdirectu alebo osd mojej banky??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Desana1 je offline (nepripojený) Desana1

    Desana1
    Ahoj,
    mam s tym skusenosti treba im poslat reklamaciu mailom v anglistine nerobia problemy vratia ti peniaze mne dosiel aj poskodený tovar a vracalo sa to spat na ich naklady. Vela stastia

    Desana1 je offline (nepripojený) Desana1

    Desana1
    A ked ti tovar este nedosiel oni ti peniaze dali len do depozitu a ked ti ho vyskladnia, stiahnu ti len polozku ktoru mas zaplatit za tovar ktory mali

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    Desana1 Pozri príspevok
    A ked ti tovar este nedosiel oni ti peniaze dali len do depozitu a ked ti ho vyskladnia, stiahnu ti len polozku ktoru mas zaplatit za tovar ktory mali
    Súhlasím, ja mám s nimi tú istú skúsenosť. Skoro vždy nejaká položka chýba a po odoslaní tovaru mi stiahnu z účtu len čiastku za skutočne odoslaný tovar. Stalo sa mi už, že mi neprišla nejaká položka napriek tomu, že na faktúre bola. Hneď po prevzatí a skontrolovaní tovaru som im napísala cez ich stránku a peniaze mi vrátili späť na účet.

    Zuzana

    sport direct .com-vrátenie penazí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.