Zavrieť

Porady

tovar do vecierky

Ahojte poradaci kolko by podla vas stal tovar do vecierky??Len TOVAR!!! Vecierka by bola mala predajna v strede mesta. otvorena od 20 do 2 rana.
Najviac by mi pomohli nazory tych ktory maju nieco podobne alebo uz vlastnia nejaku predajnu s alkoholom.

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Podstata "Večierky" sú cigarety, nejaká kofola, coca-cola, tonik, zo 2 druhy minerálky, pivo, chlieb, rôzne druhy paštét, čokolády, cukrovinky, konzervy s mäsom, zeleninou, nejaké víno a tvrdý alkohol.

    Volila by som nákup tovaru najprv za menej euráčov a podľa dopytu by som ho postupne dopĺňala.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    predavat ho moze takisto ako predava napriklad Rajo...
    otazka je ci to budu ludia kupovat...

    vedec je offline (nepripojený) vedec

    vedec
    Ale no ludia nikto sa tu nenajde ktory by mi poradil. Uvazoval som dat do toho 2000 €. Myslite si ze je to dostatocne alebo este by som mal pridat.

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    zalezi od velkosti mesta od toho kolko podnikov je okolo kolko ludi beha po meste a pod. a od sortimentu.

    vedec je offline (nepripojený) vedec

    vedec
    No velke mesto na Vychode krajiny...a tovar od cigariet az po alkohol, min vody a ja neviem co..preto by som chcel vediet nazor skuseneho...co sa mi oplati a tak...a ci ta ciastka 2000 € je mala alebo dostatocna..ale tu ciastku myslim len a len tovar...

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    skúsená možno nie som, ale môj názor je taký, že investuješ teraz 2000 Eur do tovaru. Nakúpiš všetko mozné a uvidíš čo a ako rýchlo ti, ktorý tovar pôjde. Ak to investuješ viacej tak potom ti to tam môže stát stráááásne dlho, pretože si sa prerátal. Musíš v prvom rade zistiť čo presne ľudia budú kupovať. Je zbytočné nakúpiť 50 kartonov čohosi, ked to nepojde. Ale to je len názor neskúseného

    miska31 je offline (nepripojený) miska31

    miska31
    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať. Známa si otvorila večierku s pár druhmi potravín. Môže predávať aj tovar kúpený v tescu, kauflande a pod (na obale vzadu je totiž napísané: vyrobené pre tesco)? Alebo, ktorý tovar vyslovene nemôže predávať? Ďakujem za odpoveď.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.