Zavrieť

Porady

čistenie LCD monitora

chcem sa vás opýtať - čo doporučujete na čistanie obrazovky LCD monitora, na starý monitor som používal špec.rozrok na čistanie okuliarov + handričku z mikrovlákna - fungovalo to vynikajúco.
No predsa len ten to povrch je iný..........čo teda s tým? Ďakujem
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Jurho Pozri príspevok
chcem sa vás opýtať - čo doporučujete na čistanie obrazovky LCD monitora, na starý monitor som používal špec.rozrok na čistanie okuliarov + handričku z mikrovlákna - fungovalo to vynikajúco.
No predsa len ten to povrch je iný..........čo teda s tým? Ďakujem
Mne sa osvedčilo - žiadna chémia, 2 handričky z mikrovlákna. Jednou na vlhko (čistou vodou) utrieť a druhou suchou vysušiť. Akákoľvek okena či iný liehový čistič zanechajú šmuhy.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

potrvdzujem. dokonca aj navlhcene utierky urcene specialne na LCD monitor nechali tak smuhy, ze isli vodou dole tazsie ako spina.
0 0
Martin.cicko Martin.cicko

Martin.cicko je offline (nepripojený) Martin.cicko

Vývoj a správa ek. programov na báze SQL databázy ...viac
Znie to trochu šialene, ale odporúčam lepiacu pásku a postupovať ako pri depilácii. Na záver prejsť suchou mikrovláknovou handričkou. To mi poradili na nejakom fóre, zdalo sa mi to byť hlúposť, ale naozaj to funguje!
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Martin.cicko Pozri príspevok
Znie to trochu šialene, ale odporúčam lepiacu pásku a postupovať ako pri depilácii. Na záver prejsť suchou mikrovláknovou handričkou. To mi poradili na nejakom fóre, zdalo sa mi to byť hlúposť, ale naozaj to funguje!
tak toto by som si osobne netrufol vyskusat
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Oprobujte cistenie podla navodu na www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf
0 0
DEDY22 DEDY22

DEDY22 je offline (nepripojený) DEDY22

POUZI MICROFAZU-ALE KVALITNU,STACI VLKOV UTRIET SAMO VYSCHNE -POZOR BEZ CHEMIE -ODPORUCAM AJ NA OKNA-UMYT CISTOU VODOV -VYZMYKAT A PRETRIET -OSCHNE SAMO
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
DEDY22 Pozri príspevok
POUZI MICROFAZU-ALE KVALITNU,STACI VLKOV UTRIET SAMO VYSCHNE -POZOR BEZ CHEMIE -ODPORUCAM AJ NA OKNA-UMYT CISTOU VODOV -VYZMYKAT A PRETRIET -OSCHNE SAMO
No ja by som si netrúfla vlkov utierať a ešte na monitore...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vlka by som sa aj ja bala. Skuste ten link, ktory som sem dala, je to ovela bezpecnejsie. A mozno sa vam to bude aj pacit.
0 0
dadamat dadamat

dadamat je offline (nepripojený) dadamat

tak to ma vážne dobre pobavilo s tými vlkmi....čo sa človek nedozvie pri trampotách s monitorom.....no ale jednoznačne je asi najlepším riešením na monitor čistá vlhká utierka z mikrovlákna....páska sa mi zdá byť ako riešenie možno originálna, no zbytočne komplikovaná a drahá
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

Ma niekto skusenosti so sprejom ktory vytvori penu a potom ho len zotriete? malo by to byt velmi ucinne a setrne ale este som neskusal

a dostal som novu prachovku na monitor nahodim fotku v najblizsich dnoch lebo je naozaj krasna
0 0
katmen katmen

katmen je offline (nepripojený) katmen

paska na lcd je NEBEZPECNA zalezitost, pretoze na lcd pri lepeni posobi tlak co neprospieva TEKUTYM krystalom, microfaza len s vodou a raz za tri mesiace handrickovy kit na lcd od emtecu riesi problem elegantne
0 0
vavruska vavruska

vavruska je offline (nepripojený) vavruska

Ja som aj na monitor použila Pronto a zotrela mikrovl. handričkou. Zatiaľ som nepobadala, že by som mu tou penou ublížila...
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

ani jemne biele skvrny viditelne len z urciteho uhla pripadne len na bledsom pozadi?
0 0
Pezinčan Pezinčan

Pezinčan je offline (nepripojený) Pezinčan

Zdravim,
budem velmi konkretny
potreboval by som nieco na cistenie LCD monitora a neviem sa rozhodnut, ci si mam kupit tieto dve veci spolu:
http://www.alza.sk/emtec-lcd-tft-250ml-d101626.htm
http://www.alza.sk/emtec-uterky-pro-spreje-d101627.htm

alebo toto:
http://www.alza.sk/cistici-uterky-em...ks-d111033.htm

tak ktore radsej a preco?
dakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Keby si pozrel staršie príspevky, tak by si vedel viac. Už tu bola taká debata
Podľa mojich skúseností Ti stačí ten spray. Je výborný. Namiesto drahých utierok k nim Ti postačí aj hyg. vreckovka

Tie utierky sú blbina! Rýchlo vyschnú a sú nepoužiteľné (osobná skúsenosť)
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nedá mi, aby som neporadila: http://www.cosmo.ru/monitor/monitor_cleaner.swf

0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rozalka Pozri príspevok
krásne, milé čistidlo
0 0
Pezinčan Pezinčan

Pezinčan je offline (nepripojený) Pezinčan

Rozalka Pozri príspevok
ja myslim, ze zostanu smuhy
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Len neviem, ci by si si potom nieco precitala s porady po takom cisteni, alebo zeby to uz bolo lestenie
0 0
Martina-BA Martina-BA

Martina-BA je offline (nepripojený) Martina-BA

Ja si kupujem balicek vlhkych utierok. Je to velmi fajn a velmi pohodlne - netreba zhanat ziadne utierky, nic navlhcovat - proste vytiahnete jednu vlhku handricku, pouzijete a vyhodite.
V takom baleni je ich bezne vyse 40, tak ak to udrzujete poctivo zatvorene (aby nevyschli), tak to vydrzi aa nadlho mate svaty pokoj. Stoji to okolo 3-4 eura, takze je to aj dostupne cenovo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať