Zavrieť

Porady

Kvetinarstvo-dekoracie

Potrebovala by som poradit mozno od niekoho skuseneho vtomto obore.Strasne ma bavia robit dekorativne vence,kvetinove aražma a drevene,sadrove vecicky/anjelov/.Chcela by som si otvorit nieco svoje,nijaku dielnicku,najlepsie kvetinarstvo.PPPPrrrroooossssííííííímmmmm!! !!!!!!poradte mi ako na to
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    rolko
    Potrebovala by som poradit mozno od niekoho skuseneho vtomto obore.Strasne ma bavia robit dekorativne vence,kvetinove aražma a drevene,sadrove vecicky/anjelov/.Chcela by som si otvorit nieco svoje,nijaku dielnicku,najlepsie kvetinarstvo.PPPPrrrroooossssííííííímmmmm!! !!!!!!poradte mi ako na to
    No v prvom rade založiť živnosť, ak ešte nie je. A potom študovať Poradu, a v časti - začiatky podnikania - ako na to, je množstvo tém. Ak zadáš do vyhľadávača konkrétny problém, môžeš si vyberať či ti pasuje. Alebo sa pýtaj .

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    rolko
    Potrebovala by som poradit mozno od niekoho skuseneho vtomto obore.Strasne ma bavia robit dekorativne vence,kvetinove aražma a drevene,sadrove vecicky/anjelov/.Chcela by som si otvorit nieco svoje,nijaku dielnicku,najlepsie kvetinarstvo.PPPPrrrroooossssííííííímmmmm!! !!!!!!poradte mi ako na to
    Predaj kvetov, dekorácii a pod. je voľná živnosť. Ak také niečo nemáš, zajdi na ŽU, tam ti povedia čo a ako. Potom by si mala mať nejaký priestor-obchod na predaj. K tým tvojim výrobkom. A neuvažuješ tieto výrobky do kvetinárstiev len dodávať ? Odpadne ti more starostí s predajom, prenájom priestorov až nemáš vlastné, vybavenie "miniobchodíku" regále, reg. pokladňa, všeliaké povolenia od obce atď. A ono to chce prakticky širší sortiment než by boli len tvoje výrobky. Dnešný zákazník je náročný.
    Ak by si len vyrábala, mohla by si faktúrovať a to je všetko. A keď to nepôjde, prakticky žiadne náklady s obchodom nemáš.To je len môj letmý pohľad na tento problém. A držím palec !
    Pekný večer...

    Kvetinarstvo-dekoracie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.