Zavrieť

Porady

zranenie laveho ramena

asi mesiac mam problemy s lavym ramenom, ktore som si poranil vo fitku. rameno s prestavkami bolelo a neskro mi vnom aj praskalo tak som siel na MRI s takymto vysledkom:
Lézia predného labra vkombinácii s léziou chrupavky glenoidu, v.s. "GLAD" lézia.
Parciálna lézia intervalu rotátorov.
Diskrétne známky tendinopatie m.supraspinatus.
Incip. známky artrózy AC kĺbu.
samozrejme necvicim, ani s ramenom nic nerobim, rameno neboli. prosim vas o rady ako liecit, ci je potrebna aj operacia ? za odpovede vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    matuskom je offline (nepripojený) matuskom

    matuskom
    vysledky som dostal este len dnes, v sobotu s tym idem k lekarovi..no pred asi dvoma tyzdnami som bol aj u doktora kt. mi to pozrel, vravel ze to nic hrozne nebude, ale mr ukazala nieco ine.som z toho celkom vylakany, bojim sa ze si dlho dlho nezamakam, a ci este niekedy vobec..

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    matuskom Pozri príspevok
    vysledky som dostal este len dnes, v sobotu s tym idem k lekarovi..no pred asi dvoma tyzdnami som bol aj u doktora kt. mi to pozrel, vravel ze to nic hrozne nebude, ale mr ukazala nieco ine.som z toho celkom vylakany, bojim sa ze si dlho dlho nezamakam, a ci este niekedy vobec..
    No pokafrane rameno,je blba vec....a pre dalsie cvicenie obmedzujuce....treba sa v najhorsom pohravat aj s takou myslienkou,aj ked cvicenci tvojho typu to znasaju tazko,ze by uz nemohli cvičit....mam kolegu.....vyklbene,dost zle to bolo....je rad ze nie je PN a moze vykonavat svoju pracu.....
    vyčkaj do soboty....mozno to nebude take zle.....ale rameno si uz bude urcite pamatať...

    matuskom je offline (nepripojený) matuskom

    matuskom
    samozrejme ze stym pocitam, ale verim ze to nebude az tak zle...rozhodne si pockam, co mi povie doktor, ale mam 21 rokov a to telo sa este lahsie regeneruje, co som zistil aj pri inych zraneniach, aj ked je jasne ze neboli az tak vazne.

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Treba počkať na záver lekára a potom podľa toho môžete vyskúšať Dornovu metódu a SM systém.

    zranenie laveho ramena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.