Zavrieť

Porady

pouzitie web sablony

Caw,vie mi niekto poradit,ako pouzijem sablonu na webstranku,ktoru najem a stiahnem do pc?Chcem svoj web,nejaky jednoduchy,nasiel som sablony,ale neviem,ako ich pouzit.Dik moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    wysiwyg editor treba pouzit. vyber je na tebe. O tom, ktory je najlepsi sa nebudem rozpisovat, kazdy mame svoje.je ich kopa. aj microsoft office ma jeden implementovany. sa to vola microsoft office frontpage.

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    frontpage, dreamweaver, coffehtml, acehtml5, je ich kopa, kazdy tu bude obhajovat ten svoj
    musis skusat. pre moje potreby napr. staci frontpage.

    uskoboh je offline (nepripojený) uskoboh

    uskoboh
    Tiež je možné začať od piky a pozrieť sa napr. na jakpsatweb.cz. Okrem toho, ak chceš mať web, potrebuješ priestor na nejakom servri (webhosting - sú aj platené, aj free), nejakú doménu (meno, napr. ako je porada.sk), vyriešiť otázku statickej, či dynamickej stránky (pri dynamickej je poväčšine nutnosť používať databázu ak zdroj, z ktorého sa generuje obsah a tiež niektorý zo skriptovacích jazykov - php, asp.net, ...), spôsob aktualizácie, atď. A aby to vyzeralo k svetu, treba občas zabrúsiť aj do grafiky...

    mattin je offline (nepripojený) mattin

    mattin
    Ja by som navrhoval zacat s nejakou free sluzbou, ako je estranky.cz, alebo nejakym free blogom. Tam su sablony predrobene a funkcne, tvoja uloha je len aktualizovat vlastny obsah. Vytvorit si vlastnu stranku od piky je narocna uloha, hoci aj so sablonou. Po case mozes zistit, ze ti sablona nevyhovuje a budes sa do toho aj tak zavrtavat. Ked chces robit samostany web, citaj jakpsatweb.cz, tam je vsetko od zakladov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.