Zavrieť

Porady

HELIOS IQ

pozná niekto tento SW HELIOS IQ -?, robite v ňom????

dik za každý ohlas.
sway
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Meja88 je offline (nepripojený) Meja88

    Meja88
    Ahoj

    HELIOS nepoznam, ale poznam COMPEKO a som s nim nadmieru spokojna.
    Este poznam aj QI.

    Pitt je offline (nepripojený) Pitt

    Pitt
    Helios IQ poznám celkom dobre ak máte nejakú konkrétnu otazku pošlite mi kľudne súkromnú správu. Pracujem s nim niekoľko rokov.

    DUMA je offline (nepripojený) DUMA

    DUMA
    sway
    pozná niekto tento SW HELIOS IQ -?, robite v ňom????

    dik za každý ohlas.
    sway
    Poznám Helios IQ veľmi dobre, účtujem v ňom, robím mzdy, fakturáciu a som s ním veľmi spokojná ako aj so servisom.

    pluto je offline (nepripojený) pluto

    pluto
    Zdravim, môžeš mi prosím ťa poradiť pár vecí s heliosom. Chcem naň preisť, doteraz robime v omege ale hľadám niečo iné, ako si s ním spokojná ?
    Dik

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    pluto
    Zdravim, môžeš mi prosím ťa poradiť pár vecí s heliosom. Chcem naň preisť, doteraz robime v omege ale hľadám niečo iné, ako si s ním spokojná ?
    Dik
    Sorry, sorry - neodportúčam !!! , na Omegu nemá...., ja som v ňom ani nezačala, mám len demo na ukážku - mne sa nepáčil a je drahý, ale skús pohľadfať niekoho čo je na tom inak....

    DUMA je offline (nepripojený) DUMA

    DUMA
    Reagujem na Helios IQ...bližšie informácie nájdeš na www.amiplus.sk...tam nájdeš aj kontakt na poradcu Heliosu IQ...

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    muzicek
    Nerad niekomu menim nazor, ale software v triede Helios IQ sa vobec neda porovnavat so softwermi rady Omega a jej konkurenciou. .........Marian
    Teda nechcem agitovať, ale musím k tomuto vyjadreniu pridať svoj názor:

    Nezdá sa mi že by Omega patrila do "nižšej triedy" účtovníckych SW, ak ju niekto zvládol za dva dni a využíva všetko čo tento SW ponúka - tak sa pred ním hlboko skláňam...

    Ja som mala možnosť posúdiť takým spôsobom, že som robila 6 rokov v Omege a chceli prejsť na Helios - mám jeho DEMO, odskúšala som trocha aj so školiteľom a prišlo mi to pre stredne veľkú firmu zbytočné, komplikované drahé a nevyužiteľné, čím nepopieram, že takýto Sw môže mať význam pre bohatú, veľkú a komplikovanú firmu - záleží na tom aké výstupy firma požaduje.
    Omega mi príde veľmi vhodná pre stredné firmy, dá sa v nej klasicky pracovať pomerne rýchlo, avšak ak chce človek využívať všetky prostriedky (automatické predkontácie, automatiku účtovania, prenosy z mzdových SW, automatiku skladového hospodárstva a RP....a mnoho iných funkcií, potrebuje človek k tomu trocha času, chuti aj umu) všetky klasické výstupy obsahuje, dokonca mnohé moduly ktoré iné SW neponúkajú... a k tej cene - tiež nemám pocit že Omega je najaký "lacák" - ak chcete aby robila všetko čo ponúka a viete to využiť nie je veru najlacnejšia - ale takáto investícia mi príde dostupná a adekvátna kvalite SW.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    HEIOS IQ nepoznám veľmi dobre ale poznám šikovné účtovnícčky, ktoré naň museli prejsť a ich info má pre mňa váhu. Jeto komplikovaný, náročný systém, ktorý pre externepracujúce účtovníčky neodporúčam vôbec. Pre stredne veľké firmy, ktoré majú strediská, či prevádzky, chcú aktívnu komunikáciu s klientmi ap. skôr odporúčam Navision, alebo tzv. malý SAP.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.