Zavrieť

Porady

Šrotovne

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Urcite ma niekto prehlad , na ktore automobily je, okrem 1500 € od statu, aka vyska zlavy od predajcu? Myslim len auta do max. 300 tis.
+ by ma zaujimali info o Dacii Logan, kvalite vyrobku. Poradite? Dakujem.
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Treba obehnúť autosalóny. Výrazné zľavy sú na výbehové typy. Pokrok však ide dopredu.

http://auto.pravda.sk/prehlad-najlac...k-aporadna_P39
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

zľava je 1000€ ak dá predajca 500€ štát pridá ešte 500€
čiže zľava je bud 1000 €, alebo 2000 €.

Max. nákupná cena aute je 25 tis €

Neviem ako nové logany, ale staré boli totálne šroty, rýchlo hrdzaveli,...

Skus sa pozrieť u PL predajcov , často majú lacnejšie autá aj bez zľavy 2000 €.
0 0
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

2 Logany ročníku 2005 máme vo firme. Okrem spotrebných vecí (stierače, žiarovky,...) sa na nich nič za cca. 100tis.km nemenilo. Horšie je to s kvalitou nemetalického laku a plastových dielov, ktoré praskajú. Inak je to na bežné vozenie postačujúce vozidlo.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Dakujem za info, aj za linky. Zhodou okolnosti mam na dvore auto po havarii, forman, odpisany ako totalka, plus mi konci v aprili leasing, takze srotovne akurat vhodne pre mna, len ci to dovtedy nezrusia.

Auto by som chcela kombi, preto som zabludila aj k dacii, ale rocne najazdim 40 tis. km, tak neviem ci ta dacia mi dlhoí vydrzi.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto


vydrží vela
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

ano, ale toto bola jedna jazda , neviem neviem ako by vypadalo keby jazdila každý deň

Treba skočin na dacia forum, a tam sa popýtať, odtiaľ mám, že dácia je šrot a že hrzavie ako prasa,... ale niekto tam splietal, že u nových modeloch by to nemalo byť.

takže google a dacia forum
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
logan má vyčerpanú kvótu
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

duves Pozri príspevok
vydrží vela


Takéto "šantenie" na blate zvládne každé auto...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Composite Pozri príspevok
ano, ale toto bola jedna jazda , neviem neviem ako by vypadalo keby jazdila každý deň

Treba skočin na dacia forum, a tam sa popýtať, odtiaľ mám, že dácia je šrot a že hrzavie ako prasa,...
Je jedno ceske forum, a je problem s lakom. Bol som na nom pred vyse rokom, co som nad nim uvažoval.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
... ak sa nemáme skladať na klientov nebankových subjektov, prečo sa potom niekomu musíme skladať na nové auto?....
http://doko.blog.pravda.sk/detail.ht...d360e836f91127
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

lebo ficko je všemocný t*****

a jeho gebuľka nepojme daňovú a odvodovú reformu a to, že pomôže všetkým

najprv sa musia namastiť vačky na správnych miestach
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Zaujimavy clanok...

"V kontexte s tým pôsobí totiž ako päsť na oko fakt, že zástupy mediálne známych ekonómov, nie tak dávno vysvetľovali, že pomoc od štátu pre klientov skrachovaných nebankových subjektov je výsostne nesprávna, lebo prečo by sme sa my všetci mali z našich daní skladať niekomu len preto, že zlé investoval svoje peniaze. A tak sa spýtam, prečo teraz nekritizujú vládu zato, že robí vlastne to isté so šrotovným? Veď vlastne odškodňuje tých, čo si doteraz nedokázali kúpiť nové auto, lebo im stačilo ojazdené. O nové ani nemali záujem."
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Composite Pozri príspevok
lebo ficko je všemocný t*****

a jeho gebuľka nepojme daňovú a odvodovú reformu a to, že pomôže všetkým

najprv sa musia namastiť vačky na správnych miestach
Tu nejde o ficka, je to dohoda, kartel, nariadenie z bruselu. A musela by to urobit každa vlada. Ak sa proti nepostavime, bude to precedens na šrotovne v buducnosti pre kadečo: na mixer, na TV, na PC, na topanky....atd atd.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Lianka Pozri príspevok
Zaujimavy clanok...

"V kontexte s tým pôsobí totiž ako päsť na oko fakt, že zástupy mediálne známych ekonómov, nie tak dávno vysvetľovali, že pomoc od štátu pre klientov skrachovaných nebankových subjektov je výsostne nesprávna, lebo prečo by sme sa my všetci mali z našich daní skladať niekomu len preto, že zlé investoval svoje peniaze. A tak sa spýtam, prečo teraz nekritizujú vládu zato, že robí vlastne to isté so šrotovným? Veď vlastne odškodňuje tých, čo si doteraz nedokázali kúpiť nové auto, lebo im stačilo ojazdené. O nové ani nemali záujem."


Mozno preto, ze peniaze do nebankoviek vkladali ludia tie, ktore mali navyse odlozene a chceli zarobit a stare auta maju ludia ti, co nemali na nove auto?
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

staré auto môže byť aj za 1,5 miliona
0 0
didiana didiana

didiana je offline (nepripojený) didiana

Vo februari 2009 som dal zosrotovat auto a bolo odhlasene na DI. Chcem sa informovat ci sa na toto vztahuje zakon o srotovnom. Dakujem.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

didiana Pozri príspevok
Vo februari 2009 som dal zosrotovat auto a bolo odhlasene na DI. Chcem sa informovat ci sa na toto vztahuje zakon o srotovnom. Dakujem.
Nie, účinnosť zákona je od 9.3.2009 a je tam jasne napísané, že sa to vzťahuje len na autá zošrotované od 9.3.2009 - § 7a ods. 3:

(3) Dotáciu podľa odseku 1 možno poskytnúť fyzickej osobe alebo právnickej osobe, ak táto odovzdala po 9. marci 2009 autorizovanému spracovateľovi starých motorových vozidiel motorové vozidlo vyrobené pred 1. januárom 1999, ktoré bolo k 31. decembru 2008 zaregistrované v evidencii motorových vozidiel a bolo k 31. decembru 2008 vo vlastníctvefyzickej osoby alebo právnickej osoby a ktoré bolo po 9. marci 2009 trvalo vyradené z evidencie motorových vozidiel.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Chobot (alebo niekto iny), mozes, prosim, pripojit link na legislativu ohladom srotovneho? Povodne bola legislativa tu: http://www.mhsr.sk/index/go.php?id=4640, ale nejde mi ten link otvorit. Dakujem.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Lianka Pozri príspevok
Chobot (alebo niekto iny), mozes, prosim, pripojit link na legislativu ohladom srotovneho? Povodne bola legislativa tu: http://www.mhsr.sk/index/go.php?id=4640, ale nejde mi ten link otvorit. Dakujem.
Nooo, ono treba trošku pohľadať, je to tam . Pre budúcnosť dobrá rada - ak nefunguje konkrétny link, tak z odkazu je zrejmé, že exituje aj nejaká domovská stránka, v tomto prípade domovskou stránkou je www.mhsr.sk. Táto ide otvoriť a tam hneď v ľavom okraji máš zhora tretiu odrážku Šrotovné:

http://www.mhsr.sk/srotovne-7030/128715s

a v rámci toho je tam odkaz aj na výnos MHSR ohľadne šrotovného:

http://www.mhsr.sk/vynos-mh-sr--ktor...--7031/128716s
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať