Zavrieť

Porady

Web - napad

V hlave mi skrsol taky napad na web stranku, len neviem ci by to bolo pravne priechodne. Preto sa chcem spytat - mozem mat stranku, ktora by obsahovala databazu roznych firiem? Aj bez suhlasu jednotlivych firiem? Dalej - pri kazdej firme by bol nejaky informacny list, otazka - je nejaky zakon, ktory by ma obmedzoval ake info na nom mozu/nemozu byt?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    takych katalogov je uz pomerne dost, a firmy si za to platia

    wildwind je offline (nepripojený) wildwind

    wildwind
    Ale toto by nebol obycajny katalog... pri kazdej firme by bol aj nejaky "cierny list", kde by navstevnici stranky pisali zle skusenosti s touto firmou ale aj "biely list" na ktorom by zas naopak boli pozitivne referencie na tuto firmu. A mne ide o to, ci by to nenarazalo na nejaky zakon.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Skus sa inspirovat v staznosti.sme.sk. Mozno by stacilo spravit len whitelist, ktory by potom SME odkupil.

    Idalu je offline (nepripojený) Idalu

    Idalu
    Som " obetou " takychto stranok, vela krat maju chyby v udajoch o firmach, ako aj o nasej a tym vela krat mylia zakaznikov. My si za to neplatime, svojvolne si nas tam daju.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.