Zavrieť

Porady

Koncert Tokio Hotel

Nejdete náhodou niekto na koncert skupiny Tokio Hotel do Prahy 15.3.2010? Idem tam ako dcérin doporovod a chcela by som sa opýtať ako to na takých koncertoch chodí a čo ma čaká z pohľadu rodiča.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Co by sa tam akoze malo diat? Proste pride par chalanov, co vyzeraju ako dievcata, budu sa snazit hrat a jeden sa pokusi aj spievat. Ziadne drogy, ani obety Satanovi ani nic take.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Silvernola Pozri príspevok
    ...a spústa hluku, vreskotu, piskotu a jačania. Oveľa viac než hudby.
    Ach ano, no snad si Tokio Hotel vezmu priklad z Beatles a prestanu pre ten neznesitelny jakot koncertovat.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Silvernola Pozri príspevok
    ...a spústa hluku, vreskotu, piskotu a jačania. Oveľa viac než hudby.
    Máš aj pravdu, ale na koncertoch býva aj výborná atmosféra

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Slayer666 Pozri príspevok
    Co by sa tam akoze malo diat? Proste pride par chalanov, co vyzeraju ako dievcata, budu sa snazit hrat a jeden sa pokusi aj spievat. Ziadne drogy, ani obety Satanovi ani nic take.
    no ja som si nie istá či sú to chlapci alebo dievčatká takže by som povedala niečo medzi...okrem toho o speve sa tam nedá moc hovoriť... jedine čo tak odpadávajúce puberťáčky čo budú jačať jak zmyslov zbavené, vrieskať...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    buchač Pozri príspevok
    ...ako keby Miro Šmajdovie na pódiu stál ....

    Plno falošného vreskotu , či na pódiu ....či v hľadisku.....škoda času a nehovoriac o peniazoch , alebo naopak ...
    keby to bola skupina čo stojí aspoň za to...ale to puberťákom nevysvetlíš... v dnešnej dobe nie sú trvalé skupiny ako kedysi...a tak isto to bude aj s nimi...
    a náhodou Šmajda je fasa

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Nuz ale na koncertoch Beatles to vyzeralo rovnako - vsetky dievcence ich ignorovali, len pistali, zmyslov a rozumu zbavene. A kedze ich hudbu nikto nepocuval, tak aj prestali koncertovat (to je taky maly navrh pre Tokio Hotel).

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    sorač ste trefne trapni. tokio hotel je super kapela, ...
    inak foter bol pred rokmi so segrou na guns and roses a bolo to asi tak: 2 hod zoradení na strahove, čím ďalej tým viac ľudí. Potom už ju držal dve-tri hodiny "na koni" kým skončil koncert. ale bolo fajn, lebo ostatní sa tak tlačili, že mu ségru pomohli držať. Inak dosť dlho budú hrať predkapely, ale to si musíte odtrpieť, ak chcete vidieť kapelu. Inak by ste boli vzadu a videli len hlavy. Prajem príjemný umelecký zážitok. Apropo vyzlečte už tie železné košele názorov, iba vás zväzujú

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    bettylou Pozri príspevok
    Apropo vyzlečte už tie železné košele názorov, iba vás zväzujú
    Asi som nepochopil, co tym myslis?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Daniela1010 Pozri príspevok
    Nejdete náhodou niekto na koncert skupiny Tokio Hotel do Prahy 15.3.2010? Idem tam ako dcérin doporovod a chcela by som sa opýtať ako to na takých koncertoch chodí a čo ma čaká z pohľadu rodiča.
    Nervy , nervy ....

    Výdavky na blbosti a nervy ...

    Veľa ľudí , hukotu a nervy ...

    Zabudol som na niečo ???

    Ahááá ...pevné nervy ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pasuliatko Pozri príspevok
    no ja som si nie istá či sú to chlapci alebo dievčatká takže by som povedala niečo medzi...okrem toho o speve sa tam nedá moc hovoriť... jedine čo tak odpadávajúce puberťáčky čo budú jačať jak zmyslov zbavené, vrieskať...
    ...ako keby Miro Šmajdovie na pódiu stál ....

    Plno falošného vreskotu , či na pódiu ....či v hľadisku.....škoda času a nehovoriac o peniazoch , alebo naopak ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pasuliatko Pozri príspevok
    keby to bola skupina čo stojí aspoň za to...ale to puberťákom nevysvetlíš... v dnešnej dobe nie sú trvalé skupiny ako kedysi...a tak isto to bude aj s nimi...
    a náhodou Šmajda je fasa

    ........a Šmajda je náhodou fasa f..

    P.S.:
    Ale ako iste vieš , ja vždy a všade vravím len sám za seba ...je to môj osobný názor , ktorý nikdy a nikomu nevnucujem ..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.