Zavrieť

Porady

mobilný masér

Vedel by mi niekto poradiť, čo je nutné si vybaviť, pokiaľ budem vykonávať masáže u klienta? Stretla som sa s tvrdením, že je treba mať schválené prevádzkové hodiny aj prevádzkový poriadok, i keď nie je masáž uskutočňovaná vo vlastnej prevádzke. Zdá sa mi to neobvyklé...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Môžeš služby vykonávať aj v byte zákazníka, v takom prípade neohlasuješ žiadnu prevádzkareň, nepotrebuješ žiadne otváracie hodiny.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    V tomto najlepšie spravíš, ak si trebárs z BA, tak zavolaj mobilnému masérovi z KE a poraď sa s ním. Ja keď som niečo vybavoval, tak som si našiel maséra v inom meste a občas sa s ním poradil.

    Následne ale nemyslím, že je potreba mať otváracie hodiny, ale garantovať to neviem. S určitosťou to ale vie nejaký mobilný masér

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    akina Pozri príspevok
    Môžeš služby vykonávať aj v byte zákazníka, v takom prípade neohlasuješ žiadnu prevádzkareň, nepotrebuješ žiadne otváracie hodiny.
    Tiež si myslím, že nie je treba prevádzka.
    Môže mať webovú stránku, kopec reklamy a chodiť ku klientovi alebo do jednorazovo prenajatých priestorov v prípade potreby.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.