Zavrieť

Porady

Navrh na predbezne opatrenie

Ako mam napisat navrh na predbezne opatrenie.Z manzelom sme spolu zili v zahranici.Manzel tu zanechal dlzoby a vratil sa na slovensko.Ja s detmi som zostala a splacam.Potom ako som podala ziadost o rozvod sa zacal vyhrazat ze mi vezme deti.Musim v lete na skusky do slovenskej skoly a on mi chce zabranit v navrate deti do anglicka.Tvrdi ze dlhy su spolocne a on plati tie na slovensku tak ja mam splacat tie v anglicku.Ako mam zabranit tomu aby mi vzal deti.Nikdy sa o deti vzorne nestaral a snazi sa nimi manipulovat.Tvrdi ze bol u pravnika a ten mu povedal ze ako pracujuca zena v zahranici nemam bez jeho suhlasu sancu.Uz prihlasil deti na slovensku do skoly bez mojeho suhlasu.Deti sa vratit nechcu a chcu ostat pri mne. Tiez chcem vediet ci musim platit vsetky jeho dlhy ked som s tym nesuhlasila.Zaviazal sa v anglicku u telefonnej spolocnosti O2 a znova ten kontrakt predlzil na dalsich 18mesiacov.Vsetko bez mojeho suhlasu.V banke vybral do minusu 2500 libier.Tvrdi ze sme peniaze minuli spolocne a poslal na ucet jednorazovo 1000 libier.Bohuzial na poplatkoch mesacne z toho uctu odchadza 104 libier.Platim na ten ucet 174libier ale len 70librami splacam dlh.Som zufala.Neposielal mi ani na deti uz som tu za neho zaplatila cez 3000libier a on mi poslal jednorazovo 500 euro a to po 7mesiacoch.Vzal mi najstarsiu dceru a tvrdi ze by som mu mala na nu posielat peniaze.Ja sa vsak v anglicku staram o dalsie dve deti.Manzel v skutocnosti nema zaujem o deti vsetko to je len z pomsty.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Navrh na predbezne opatrenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.