Zavrieť

Porady

Čo hovoríte na marmoleum?

Čo hovoríte na marmoleum? Dík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    erzet Pozri príspevok
    Asi ťažko.
    Ja viem, ale je to novinka, v praxi som sa s tým ešte nestretol. Ale vyzerá to zaujímavo - treba si to pozrieť naživo (v predajni)!. Len tá cena sa mi zdá trochu vysoká, mohlo by to byť menej. A kto vie, či je to odolnejšie ako laminátová podlaha.

    sassi je offline (nepripojený) sassi

    Človiečik s bežnými starosťami a radosťami ...viac sassi
    Chobot Pozri príspevok
    Len tá cena sa mi zdá trochu vysoká...
    Hmmmm..... celkom sa mi to páči, a kde si našiel tú cenu????

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    U nás to dávali na jeseň v budove novej polikliniky. Neviem či nebol dodržaný technolog.postup, v ambulancii obvodnej lekárky je to pekne vyduté.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Chobot Pozri príspevok
    Ja viem, ale je to novinka, v praxi som sa s tým ešte nestretol. Ale vyzerá to zaujímavo - treba si to pozrieť naživo (v predajni)!. Len tá cena sa mi zdá trochu vysoká, mohlo by to byť menej. A kto vie, či je to odolnejšie ako laminátová podlaha.
    vonku sa to používa už dávno, napríklad v nemocniciach a aj ja to mám doma už niekoľko rokov, bohužiaľ len vzorku Možno raz...
    U nás je to v bankách, aj v nemocniciach, ale tak vo VIP priestoroch. Po cca 6-8 rokoch používania si ho môžete obzrieť v Poprade v kine Tatran.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Je to veľmi dobrá podlahová krytina s vysokým stupňom oteruvzdornosti, farebnej stálosti a tiež zdravotnej nezávadnosti. Dajú sa z neho pri pokládke robiť skutočné divy. Farebné škála je obrovská a pri dobrom návrhu skladby, dodržaní technologických postupov, správnych materialov a lepidiel nie je treba kupovať drahu trebýrs mramorovú dlažbu. Ponukový katalóg je hrubý asi 12 cm.Tak ako to kukurička píše, najviac sa to používa v nermocniciach a vo veľmi exponovaných priestoroch. Aj hrúbka býva od 1,5 mm až do 4 mm a je to tzv.teplá podlaha a má nízku kročajovú hlúčnosť, nie tak ako plávajúca laminovaná podlaha. Pri plávajúcej aj keď sa použije tá správna izolačná podložka kročajový hluk je počuteľný od súsedov nad hlavou.
    Áno je odolnejšia ako plávajúca laminovaná podlaha pri originálnom materialovom použití všetkých komponentov a technol. postupov. Neviem, kto videl ako vyzerá plávajúca podlaha v prípade zatopenia - no naozaj má príhodnú meno plávajúca.
    Naposledy upravil Zitulda : 15.12.08 at 13:51 Dôvod: oprava darebnej

    inga26 je offline (nepripojený) inga26

    inga26
    no videla som to vo švajčiarsku, komplet podlaha v nemocnici a musím povedaŤ, že som sa aj opýtala sestričky na názov, keďže som sa s tým predtým nestretla. vyzerá to fakt super.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Zitulda Pozri príspevok
    Je to veľmi dobrá podlahová krytina s vysokým stupňom oteruvzdornosti, darebnej stálosti a tiež zdravotnej nezávadnosti. Dajú sa z neho pri pokládke robiť skutočné divy. Farebné škála je obrovská a pri dobrom návrhu skladby, dodržaní technologických postupov, správnych materialov a lepidiel nie je treba kupovať drahu trebýrs mramorovú dlažbu. Ponukový katalóg je hrubý asi 12 cm.Tak ako to kukurička píše, najviac sa to používa v nermocniciach a vo veľmi exponovaných priestoroch. Aj hrúbka býva od 1,5 mm až do 4 mm a je to tzv.teplá podlaha a má nízku kročajovú hlúčnosť, nie tak ako plávajúca laminovaná podlaha. Pri plávajúcej aj keď sa použije tá správna izolačná podložka kročajový hluk je počuteľný od súsedov nad hlavou.
    Áno je odolnejšia ako plávajúca laminovaná podlaha pri originálnom materialovom použití všetkých komponentov a technol. postupov. Neviem, kto videl ako vyzerá plávajúca podlaha v prípade zatopenia - no naozaj má príhodnú meno plávajúca.
    Myslím, že jedno veľké mínus je cena.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Máš pravdu, na naše platy áno, mimo tých zo Smotánky a prominentov. Oj ale je ich u nás na našom malom Slovensku neúrekom, ako smetia na Luníku IX u nás v Košiciach.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.