Zavrieť

Porady

Odstránenie vírusov

Nie som počítačovo zdatná a chcem poprosiť o radu. Chcem si skontrolovať PC cez www.eset.com - ESET ONNLINE SCANER a pre inštaláciu sú potrebné administrátorské práva. Je to spoplatnené alebo si to môžem nainštalovať bezplatne ? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Je to zadara.Ak máte vo svojom počítači nejaký antivirový program tak ho najskôr vypnite alebo odstránte.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    No v niektorých prípadoch bez administrátorských práv online scanner ani nespustíš, nakoľko sa predsa sťahuje nejaký plugin pre InternetExplorer.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Žiadny plugin pre IE sa nesťahuje a ani nevypínaj antivírus.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    KoxXxo Pozri príspevok
    Žiadny plugin pre IE sa nesťahuje a ani nevypínaj antivírus.
    Žiaľ mýliš sa KoxXxo a aj nunenko. Explorer inštaluje plugin (pozrite si prílohu). Je dosť pravdodobné, že aj jeden aj druhý majú vo svojich PC nainštalované všetko, čo sa nainštalovať dalo a potom, samozrejme, plugin sa 2x neinštaluje.
    A druhý antivírus? Vo všeobecnosti sa vraví, a dokonca aj samotné antivírusové riešenia samé upozorňujú na druhý nainštalovaný a v RAM bežiaci antivírus. Keďže ste znalí tejto problematiky, tak viete, že môže dôjsť ku konfliktu v pamäti a jeden AV môže druhý považovať za potencionálnu hrozbu.

    Teda opakujem ešte raz: IE stiahne plugin a potom môžeš smelo scanovať.
    Clipboard01.jpg  

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    KoxXxo Pozri príspevok
    Tiež názor.
    Ok. Vieš mi vysvetliť, prečo mne plugin inštaluje a Tebe nie? Vlastne, prečo sa inštaluje do iných PC a nie do Tvojho?
    A k téme dva AV v jednom PC si stačí vyhľadať napr. v google frázu: Two antivirus programe in one PC... Poctivo som to prešiel, či náhodou môj názor nie je nesprávny, ale nenašiel som žiaden, čo by podporoval Tvoj. Ale aj toto je môj názor ;-)
    Naposledy upravil Charon : 08.05.12 at 15:06

    Odstránenie vírusov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.