Zavrieť

Porady

J & T

IPB IPB

IPB je offline (nepripojený) IPB

Mate niekto skusenosti s touto bankou. Znama chcela investovat do nej uspory, ale podla ich webstranky maju len dve pobocky, jednu v Ba, druhu v Starom smokovci ? Je to normalna standartna banka...? Dakujem.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
IPB Pozri príspevok
Mate niekto skusenosti s touto bankou. Znama chcela investovat do nej uspory, ale podla ich webstranky maju len dve pobocky, jednu v Ba, druhu v Starom smokovci ? Je to normalna standartna banka...? Dakujem.
Síce nemám ...

Ale predpokladám , že Ťa normálne a štandartne o úspory pripravia ...

A najlepšie je ich vložiť do Tatry mountain resorts services....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ak vám niečo vraví BMG invest,Fruni,Otecko mamička chceme sa mať lešie,privatizačné podvody Mečiara,Teplý vzduch od Slotu rozkradnuté dialnice od Fica ....tak tak nejak vyzerá tá banka.
Čisto môj osobný názor ktorý vám nevnucujem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Staneš sa ich klientom - dostaneš 3 dňový pobyt v Tatrách v luxusnom hoteli. Nekecám.
Ja som to nebola. A možno to bude to posledné čo dostaneš!? Ale ktovie!? Na Slovensku už bolo toľko podvodníkov, že aj serióznym bankám sa bude na tomto ťažko skúšanom trhu presadzovať.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

220870 Pozri príspevok
Ak vám niečo vraví BMG invest,Fruni,Otecko mamička chceme sa mať lešie,privatizačné podvody Mečiara,Teplý vzduch od Slotu rozkradnuté dialnice od Fica ....tak tak nejak vyzerá tá banka.
Čisto môj osobný názor ktorý vám nevnucujem.
J & T BANKA a. s. by som nespájala s BMG Invest a pod., je to banka, ktorá tak ako niekoľko ďalších bánk patrí medzi účastníkov systému vkladov v SR.
Naposledy upravil Marína : 30.05.10 at 12:37
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja a TY nahrabali miliardvé majetky(predpokladám že úplne legálne manuálnou prácou pri upratovaní v štátnej kase).Inak štát ručí za všeky vklady do bánk na SK trhu , na účtoch, len nepovedal kedy ich splatí .
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Jasné, každý kto má miliardu, ju získal nelegálne a to len my sme tí poctivci, čo makáme za pár šupov, lebo sa bojíme riskovať.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Marína Pozri príspevok
J & T BANKA a. s. by som nespájala s BMG Invest a pod., je to banka, ktorá tak ako niekoľko ďalších bánk patrí medzi účastníkov systému vkladov v SR.
J&T je ucastnikom slovenskeho FOV, ale ako dobrovolny prispievatel, pretoze zo zakona je povinnym prispievatelom v krajine, kde ma tato banka sidlo, to, ze dobrovolne prispieva do slovenskeho FOV je vyborny argument, ale nemusi to byt navzdy,

spomeniem este mBanku, ktora sa uz od roku 2008 snazi zapojit ako dobrovolny platca do nasho FOV, ale dodnes na to neziskala suhlas
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
iriska Pozri príspevok
Jasné, každý kto má miliardu, ju získal nelegálne a to len my sme tí poctivci, čo makáme za pár šupov, lebo sa bojíme riskovať.
Nik nehovorí o ilegálnosti ....
Hm , riskovať ???
Za cudzie by som aj ja vedel , to nie je problém ...ten môj spočíva v tej čestnosti a zodpovednosti .

Ale 30 ročný frajer ....a miliardár ???
Nejak dokopy mi to nejde ...
Ivan Jakabovič (30) sa narodil v Bratislave. V roku 1997 absolvoval Fakultu hospodárskej informatiky na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Profesionálnu kariéru začal v roku 1992 v spoločnosti Procter & Gamble. Po založení J&T Securities, s.r.o., spolu s Patrikom Tkáčom sa v roku 1994 stal jej konateľom. Postupne, ako sa skupina rozrastala, pôsobil v štatutárnych orgánoch viacerých jej spoločností. Od roku 1999 je podpredsedom Predstavenstva J&T Finance Group, a.s., ktorú označuje za jadro celej skupiny J&T.
Patrik Tkáč (34) absolvoval Národohospodársku fakultu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Pracoval v spoločnosti Procter&Gamble. Od roku 1994 začal s partnerom Ivanom Jakabovičom budovať finančnú skupinu J&T. Tá dnes podniká v privátnom bankovníctve, realitách, priemysle či zdravotníctve a jej vlastný majetok dosahuje vyše 14 miliárd korún. Hlavne v Česku a na Slovensku zamestnáva skupina vyše 12-tisíc ľudí. Vlani priemyselné podniky J&T dosiahli celkové tržby v hodnote vyše 16 miliárd korún. Ročný čistý zisk skupiny sa v posledných rokoch pohybuje okolo úrovne troch miliárd korún.
Otázka stojí inak ...

Kto stojí za nimi ???

Roky , podľa kalendára si všimnime , to je to čarovné ...za pár rokov sa takto vypracovať ??? Ani v USA , v krajine to neobmedzených možností , nie je možné ...

Kinder managment už tu raz bol , VSŽ si poriadne "zavarili "...a pritom otec jedného z nich ich sprivatizoval po dlhej , ťažkej a náročnej práci ...
2 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

... [/QUOTE]


treba vediet byt v spravny cas na spravnom mieste a so spravnymi ludmi, a moze sa zrodit aj kinder milionar
0 0
IPB IPB

IPB je offline (nepripojený) IPB

Takze podla toho co uvadzate je lepsie tam peniaze (a nie malo...) nevkladat. Nakolko aj ked su kryte z FOV, tak ich aj tak v pripade insolventnosti banky, uvidiet nemusi, resp. asi tak skoro ako klienti z BMG. Vdaka !
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

IPB Pozri príspevok
Takze podla toho co uvadzate je lepsie tam peniaze (a nie malo...) nevkladat. Nakolko aj ked su kryte z FOV, tak ich aj tak v pripade insolventnosti banky, uvidiet nemusi, resp. asi tak skoro ako klienti z BMG. Vdaka !

nie az tak, pretoze su to normalna banka so sidlom mimo SR,

- kym su pod nasim FOV, tak prostriedky su chranene slovenskym zakonom, a proces vystupenia z dobrovolneho platenia do FOV nie je zo dna na den, ale aj tak, kym dnes je nasa ochrana, "zajtra" uz nemusi byt
- zmluvy maju vacsinou dlhodobe (na viac ako jeden rok), moze sa hocico zmenit,
- velku nevyhodu vidim v tom, ze nemozes zmluvu predcasne zrusit, resp. mozes, ale s velkymi tahanicami (vynimky, pravo atd.)
- dalsia nevyhoda je v tom, ze nemaju pevne kontaktne miesta

osobne sa priklanam k banke slovenskej (uz tu bola spominana), ktora musi byt riadena vylucne slovenskym zakonom, pricom uroky na TV ma tiez dost vysoke
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Myslím, je potrebné doplniť, že podľa práva EU sú vklady zahraničnej mBank chránené podľa pravidiel materskej krajiny bankovým záručným fondom, t. j. do 50.000 € a to v 100% výške, t. z. zariadiť sa tak, aby finančné prostriedky na účte v mBank v SR neprekročili túto hranicu.
Naposledy upravil Marína : 30.05.10 at 21:42
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Marína Pozri príspevok
Myslím, je potrebné doplniť, že podľa práve EU sú vklady zahraničnej mBank chránené podľa pravidiel materskej krajiny bankovým záručným fondom, t. j. do 50.000 € a to v 100% výške.v plnej výške, t. z. zariadiť sa tak, aby finančné prostriedky na účte v mBank v SR neprekročili túto hranicu.

mas pravdu, uz sa o tom pisalo v inej teme, pointa je v tom, ze

pre mnohych je problem uplatnit si pravo v nasej krajine, v nasom jazyku, hlavne pre obycajnych ludi, (mnohe temy na porade su prave o tom),

a o to vacsi problem je uplatnovat si naroky z uplne inych krajin, nehovoriac o jazykovej bariere,
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač Pozri príspevok
Nik nehovorí o ilegálnosti ....
Hm , riskovať ???
Za cudzie by som aj ja vedel , to nie je problém ...ten môj spočíva v tej čestnosti a zodpovednosti .

Ale 30 ročný frajer ....a miliardár ???
Nejak dokopy mi to nejde ...



Otázka stojí inak ...

Kto stojí za nimi ???

Roky , podľa kalendára si všimnime , to je to čarovné ...za pár rokov sa takto vypracovať ??? Ani v USA , v krajine to neobmedzených možností , nie je možné ...

Kinder managment už tu raz bol , VSŽ si poriadne "zavarili "...a pritom otec jedného z nich ich sprivatizoval po dlhej , ťažkej a náročnej práci ...
Starý Tkáč predsa.To su tie štbácke detičky-Tkáč,Počiatek,Lexa etc.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Starý Tkáč predsa.To su tie štbácke detičky-Tkáč,Počiatek,Lexa etc.
Otázka stojí inak ...

Kto stojí za nimi ???
Otázka bola položená skôr akademicky , ako naozaj ...

Šak viem , no nie ...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Kinder zlodej.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
220870 Pozri príspevok
Kinder zlodej.

No keď to tvrdíš, tak by si mohol povedať, čo konkrétne ukradol? Že by deti? Tak to si už prehnal.
Nie, že by som sa niekoho zastával, ale by ma to celkom zaujímalo.
Naposledy upravil marjankaj : 30.05.10 at 20:55
0 0
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo


Kto získal majetok bratislavskej Cvernovky?
Naposledy upravil JaDo : 30.05.10 at 22:29
0 0
IPB IPB

IPB je offline (nepripojený) IPB

No kto by bol povedal, kde to skonci....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
IPB Pozri príspevok
No kto by bol povedal, kde to skonci....
Ako každá " vážna debata "....

v 3,14 či ........či ....v ....???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať