Zavrieť

Porady

LanSuite od 602

Zdravim poradu. Pouzivam uz dlhsi cas (3-4 roky) LanSuite 2004. Medzicasom kedze mame platenu tech.podporu dosla nova verzia 602 LanSuite Groupware 5. Ake mate skusenosti ? Este si netrufam prejst na tuto verziu a porada mi niekolkokrat velmi pohla. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Nove verzia ma - aspon podla popisu vybornu spravu dokumentov a pristup k nim cez FTP-co je pristup k informaciam (samozrejme cez meno a heslo). Verzia 2004 mala malicke problemiky v content filtri, predpokladam ze by mali byt odstranene. Ale inak super. Za malo penazi vela muziky.

    EditaF je offline (nepripojený) EditaF

    EditaF
    No tak dobre, lebo som sám zvedavý. Používam Lansuite od začiatku a teší ma že niekto urobil taký dobrý soft ozaj za málo peňazí. Ja ho používam aj doma ako dobrý proxy server a poštár /mám 6 PC v domácnosti/ a potom aj vo firme s 10 klientmi kde funguje na W2000 servri miesto Exchange servru je to lacnejšie a jednoduchšia správa. Pýtam sa preto lebo ja zatiaľ nevidím dôvod na prechod ku Groupware. Ale rád sa podelím o skúsenosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.