Zavrieť

Porady

Mini - mikro stretko v Senci

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Svojho času (asi pre 1,5 - 2 mesiacmi) som navrhol stretkovanie v Senci. No nikto nereagoval na môj návrh. A práve preto ma dnes nesmierne prekvapil benka z Bardejova, keď ma prezvonil, aj keď sme sa osobne nepozali.
Teda dovolenku trávi s rodinou na Slnečných jazerách a navrhol stretnutie pri kávičke.
A tak sme si pokecali o všetkom...... Som rád, a ďakujem.
Usporiadat
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Chvíľu vydrž, keď sa dcéra presťahuje do Senca, stretko bude aktuálne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
drobeceva Pozri príspevok
Chvíľu vydrž, keď sa dcéra presťahuje do Senca, stretko bude aktuálne.

Super......
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
smith Pozri príspevok
Super......
Ja som naklonený tomuto riešeniu..som čerstvý (dalo by sa povedať ešte teplý..ale to zaváňa inou orientaciou) senčan...rád by som spoznal kolegov v svojom okoli..
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ten náš Milan len by sa stretkoval. A to každú chvíľu. Veľmi spoločenský človek je to.

Zolee, ak sa nemá kto s tebou stretkovať, príď k nám do BJ, veľmi radi ťa privitame. Aj Bardejovské Kúpele by si videl, aj naše krásne kráľovské mesto starobylé, pekne vynovené. Ale aj okolie máme pekné. A neďaleko Svidník sa nachádza, aj tam je čo obdivovať....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
cactus Pozri príspevok
Ten náš Milan len by sa stretkoval. A to každú chvíľu. Veľmi spoločenský človek je to.

Zolee, ak sa nemá kto s tebou stretkovať, príď k nám do BJ, veľmi radi ťa privitame. Aj Bardejovské Kúpele by si videl, aj naše krásne kráľovské mesto starobylé, pekne vynovené. Ale aj okolie máme pekné. A neďaleko Svidník sa nachádza, aj tam je čo obdivovať....
Pravideľne chodím do HE.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
cactus Pozri príspevok
Ten náš Milan len by sa stretkoval. A to každú chvíľu. Veľmi spoločenský človek je to.

Zolee, ak sa nemá kto s tebou stretkovať, príď k nám do BJ, veľmi radi ťa privitame. Aj Bardejovské Kúpele by si videl, aj naše krásne kráľovské mesto starobylé, pekne vynovené. Ale aj okolie máme pekné. A neďaleko Svidník sa nachádza, aj tam je čo obdivovať....
A to nehovorím, čo všetko by si videl, keby si sa cestou pristavil v SĽ.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Zoli, neviem či si mal Milana prezradiť,že je v našich končinách lebo toto tajnostkárčenie si vypije!! Na kafčo sme mohli skočiť viacerí z okolia, hm?

P.S. aaaaa nechcite aby toto čítala Alda
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
smith Pozri príspevok
Pravideľne chodím do HE.
no vidíš, tak sa zastav. Alebo až by si nemohol, tak by sme sa mohli dajme tomu v Prešove??? Nie je to od nás ďaleko, iba cca 43 km.
Určite daj vedieť, až by si išiel do HE.

A keby si sa rozhodol pre BJ, tak zorganizujeme stretko. Myslím, že nebude problém. Aj ostatní by prišli, ti skalní určite.

Normálne si ma navnadil....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
A to nehovorím, čo všetko by si videl, keby si sa cestou pristavil v SĽ.
Aj k tomu sa prikláňam, SĽ tiež nie je ďaleko.... aj tam by sme prišli...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ola Pozri príspevok
Zoli, neviem či si mal Milana prezradiť,že je v našich končinách lebo toto tajnostkárčenie si vypije!! Na kafčo sme mohli skočiť viacerí z okolia, hm?

P.S. aaaaa nechcite aby toto čítala Alda
šak sa to ešte dá napraviť.

Zavolajte mu..., predsa!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
cactus Pozri príspevok
Aj Bardejovské Kúpele by si videl, aj naše krásne kráľovské mesto starobylé, pekne vynovené. Ale aj okolie máme pekné. A neďaleko Svidník sa nachádza, aj tam je čo obdivovať....
DanielaSĽ Pozri príspevok
A to nehovorím, čo všetko by si videl, keby si sa cestou pristavil v SĽ.

Aj BJ aj SĽ poznám, chodili sme do tých končím s rodičmi na dovolenky.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

smith Pozri príspevok
Pravideľne chodím do HE.
Bol si v HE aj pred rokom? Organizovala to /ak sa nemýlim/ VELETKA, ale mne ten termín nevyhovoval.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
smith Pozri príspevok
Aj BJ aj SĽ poznám, chodili sme do tých končím s rodičmi na dovolenky.
Tak to už teraz sa tešííííííím, že zavitaš!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ola Pozri príspevok
Zoli, neviem či si mal Milana prezradiť,že je v našich končinách lebo toto tajnostkárčenie si vypije!! Na kafčo sme mohli skočiť viacerí z okolia, hm?

P.S. aaaaa nechcite aby toto čítala Alda
Bolo to náhodné, nečakané. Až som bol zaskočený. Benka vie o tom, že referujem naše stretko.

No a Aldičku si viem predstaviť ako nám obom vynadá, že sme na ňu nemysleli. Ale sme ju spomínali aj s Libuškou.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
drobeceva Pozri príspevok
Bol si v HE aj pred rokom? Organizovala to /ak sa nemýlim/ VELETKA, ale mne ten termín nevyhovoval.
Bol som, aj som sa zapojil do debaty o stretku v HE. Ale sa konal v inom termíne.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

smith Pozri príspevok
No a Aldičku si viem predstaviť ako nám obom vynadá, že sme na ňu nemysleli. Ale sme ju spomínali aj s Libuškou.
čo máte čo spomínať - zavolať ste mali .
Dúfam, že ste aspoň v dobrom spomínali....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
liba2 Pozri príspevok
čo máte čo spomínať - zavolať ste mali .
Dúfam, že ste aspoň v dobrom spomínali....
Jedine v dobrom.

P.S. Keby som mal na vás tel.kontakt tak by nebol problém.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Teeda a začalo to ako diskusia o stretku v mikroregióne SC...a sme sa až na východ dopracovali

Čo s tým Sencom kolegovia okolitých miest PK, BA, TT...ale i viac vzdialených? Bratia Češi nám už húfne opúšťajú jazerá a vonku je ešte teplo. Tu ma napadá iba ten slávny citát z Kameňáku...: "Dnes je krásne, dneska by to šlo..."
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Aleale, nejak je ten náš Zoli je na roztrhanie, a čo tak zavítať do DS?

je aj bližšie ako BJ a SĽ



pozor kočky bude világos/ bude dádádá/
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
machinak Pozri príspevok
Teeda a začalo to ako diskusia o stretku v mikroregióne SC...a sme sa až na východ dopracovali

Čo s tým Sencom kolegovia okolitých miest PK, BA, TT...ale i viac vzdialených? Bratia Češi nám už húfne opúšťajú jazerá a vonku je ešte teplo. Tu ma napadá iba ten slávny citát z Kameňáku...: "Dnes je krásne, dneska by to šlo..."



a kdyby náhodou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať