Zavrieť

Porady

Pozastavenie živnosti

Prosim poradte mi : ak chcem pozastavit zivnost ako postupovat s vypovedou zamestnancom aby som sa vyhol odstupnemu? a este na ako dlho sa da pozastavit zivnost. dakujem
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Živnosť sa dá pozastaviť od 6 mesiacov do 3 rokov. Pozastavenie stojí 4 eurá, a kedže rušíš prevádzku tak zamestnanci majú nárok na odstupné ... nijako sa tomu nevyhneš.
3 0
vmarek vmarek

vmarek je offline (nepripojený) vmarek

a v pripade znizovania stavov na pracovisku?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

čo je podľa teba znižovanie stavu?to nie je zrušenie prac.miesta?ak rušíš jeho miesto,patrí mu odstupné.pane bože,zákonník práce si videl vôbec?
1 0
vmarek vmarek

vmarek je offline (nepripojený) vmarek

pocuj naco tu radis ak si nervozny....ci som videl zakonnik prace je moja vec, ak sa tu nieco opytam tak hadam staci strucna odpoved a nic ine.
len potrebujem vediet ako sa da vyhnut odstupnemu to je vsetko
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
vmarek
pocuj naco tu radis ak si nervozny....ci som videl zakonnik prace je moja vec, ak sa tu nieco opytam tak hadam staci strucna odpoved a nic ine.
len potrebujem vediet ako sa da vyhnut odstupnemu to je vsetko
Veď to odstupné dať nemusíš. Ale ak ťa dotyčný dá na súd, tak to odstupné doplatíš aj s "úrokmi".
Kto chce kam - pomôžme mu tam.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vmarek
pocuj naco tu radis ak si nervozny....ci som videl zakonnik prace je moja vec, ak sa tu nieco opytam tak hadam staci strucna odpoved a nic ine.
len potrebujem vediet ako sa da vyhnut odstupnemu to je vsetko
A pocuj ty....kto tu moze byt nervozny si iba ty a iba ty....lebo ty musis platit...tu su rady dobrovolne....takze,smykaj citat ZP....odpoved si dostal....tak chystaj lóve
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vmarek
pocuj naco tu radis ak si nervozny....ci som videl zakonnik prace je moja vec, ak sa tu nieco opytam tak hadam staci strucna odpoved a nic ine.
len potrebujem vediet ako sa da vyhnut odstupnemu to je vsetko
nemám byť prečo nervózna,nie som tvoj zamestnanec
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať