Zavrieť

Porady

Odstupenie leasingu notarskou zmluvou

Zdravim Vas,

neviem ci som v spravnej kategorii ale dufam ze ano,

chcem sa s Vami poradit.

Mam auto na leasing, platim uz rok a pol ale chcel by som odstupit leasing, zostava platit este 4,5 roka. Leasingovka mi povedala ze sa mam dohodnut s druhou stranou ktora si bude chciet odomna prebrat auto a oni si ho preveria atd. ak bude splnat tak to preberie.
Ale chcem sa spytat na druhu moznost a to na notarsku zmluvu. Mate niekto s tymto skusenosti? Je to bezpecne? Nebude mat proti tomu leasingovka nic? Lebo ked tam volam a pytam sa ich na to tak mi poriadne ani nevedia povedat.

Za odpovede vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    určite týmto svojím nápadom nepochodíš- ty si bez súhlasu lízingovky nemožeš uzatvárať svojvolne žiadne notárske zmluvy, to je neprípustné- ty možeš jedine požiadať lízingovku a prevod lízingu na inú osobu a ona to schváli,alebo nie- ale určite nemožeš robiť bez nich žiadne čachre-machre prevody a pod.- ešte by ťa mohli dostať nakoniec aj do chládku...( trestný čin sprenevery cudzej veci)

    Odstupenie leasingu notarskou zmluvou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.