Zavrieť

Porady

OVB anketar...nejaky podvod?

Dobrý deň,
mala som záujem o brigádu anketárky a tak som dostala pouku od istej firmy.Nevedela som o koho die keďže to neuviedli.Išla som na stretnutie kde milý pán rozprával o tom (v podstate a skratke)akos a má dobre a ako lahko sa dajú zarobit peniažky.Zo začiatku to vyznelo fajn ale postupne ako zacal hovorit to lahke nebolo.vyplnime anketu tym ludom on zavola a ti dani sa musia s nimi stretnut.No povedzte kto am tolkoc asu aby sa stretaval s "oblbovakmi" a pocuval jeho riesenie na zlepsenie situacie.
Chcela by som sa ale opytat,ma niekto s touto firmou skusenosti?nieco som tu citala,ale bolo to stare 4-5 rokov,hm?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    ....vyhýbaj sa takým ako smradu!....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Retuška, ak chceš robiť serioznu anketárku, skontaktuj sa so Slovenským štatistickým úradom. Absolvovala som ich školenie, je to celkom zaujímavá práca ...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Halli Pozri príspevok
    ....vyhýbaj sa takým ako smradu!....
    Súhlasím s Halli- to sú polo-podvodníci...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Retuska Pozri príspevok
    môžes mi dat nejaky kontakt,kde ma niekto o tom informuje?
    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...aKHYyA&cad=rja

    v ľavom dolnom rohu máš pracoviská SŠU. neviem odkial si, ja som bola na školení v Trenčíne. Nakoniec som túto prácu síce nerobila (naskytala sa mi v čase keď som prišla o zamestnanie), to školenie bolo zaujímavé.

    Ešte jednu výhodu má spolupráca s touto firmou - máš stanovené presné podmienky získavania informácii a rovnako aj podmienky odmeňovania, formou dohody o vykonaní práce.
    Naposledy upravil veronikasad : 31.01.12 at 15:28

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    veronikasad Pozri príspevok
    Retuška, ak chceš robiť serioznu anketárku, skontaktuj sa so Slovenským štatistickým úradom. Absolvovala som ich školenie, je to celkom zaujímavá práca ...
    Veronika a kedy si bola na tom školení? Pretože ja mám doma materiály zo štatistického úradu, že ma na školenie pozvú a doteraz ma nepozvali. Inak som tiež pre nich robila kedysi dávno. Ale pokiaľ mám informáciu, tak štatistický úrad zrušil anketársku činnosť, pretože nemali na to peniaze.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    wagner Pozri príspevok
    Veronika a kedy si bola na tom školení? Pretože ja mám doma materiály zo štatistického úradu, že ma na školenie pozvú a doteraz ma nepozvali. Inak som tiež pre nich robila kedysi dávno. Ale pokiaľ mám informáciu, tak štatistický úrad zrušil anketársku činnosť, pretože nemali na to peniaze.
    Zdenka, to bolo pred nejakými 8 rokmi, vtedy asi bolo menej nezamestnaných. Oslovili ma sami zo SŠU. Školenie som absolvovala, ale na následnú ponuku práce som dlho čakala a medzitým zohnala zákazky, tak som s prácou anketárky ani nezačala ...

    OVB anketar...nejaky podvod?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.