Zavrieť

Porady

MRP- faktúry

Dobrý den, dostala som do ruky dodací list na kt. sú 3 desatinné miesta za ks. Ako to nahodiť do fa? Išla som cez nastavenia dala som si tam 3 desatin. miesta zobralo mi to, aj DPH mi to vyrátalo na 3 desat. miesta a výsledná suma bola už len na dve. Je to v poriadku? Môže to tak byť? Aj DPH?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    31Jankal Pozri príspevok
    Dobrý den, dostala som do ruky dodací list na kt. sú 3 desatinné miesta za ks. Ako to nahodiť do fa? Išla som cez nastavenia dala som si tam 3 desatin. miesta zobralo mi to, aj DPH mi to vyrátalo na 3 desat. miesta a výsledná suma bola už len na dve. Je to v poriadku? Môže to tak byť? Aj DPH?
    áno Janka, je to OK. Na faktúrach to tiež zvykne takto robiť, že v texte uvedie základ a DPh na tri des.miesta, ale výsledná suma je už len na dve desatinné miesta. No do DPH (ak si pozrieš "zoznam DPH dokladov") Ti už dá len DPH s dvoma desatinnými miestami.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.