Zavrieť

Porady

plat zástupcu školy

Mám 11 rokov praxe, z toho jeden rok aj ako zástupca riaditeľa ZŠ. Kvalifikačné predpoklady mám splnené, školenie vedúcich pedagogických zamestnancov budem končiť v auguste 2010. Kamarát mi tvrdí, že ako zástupca RŠ mám nesprávne platové zaradenie. Mám 11 platovú triedu a platový stupeň 1. Je moje zaradenie správne?
Vďaka za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    esat Pozri príspevok
    Mám 11 rokov praxe, z toho jeden rok aj ako zástupca riaditeľa ZŠ. Kvalifikačné predpoklady mám splnené, školenie vedúcich pedagogických zamestnancov budem končiť v auguste 2010. Kamarát mi tvrdí, že ako zástupca RŠ mám nesprávne platové zaradenie. Mám 11 platovú triedu a platový stupeň 1. Je moje zaradenie správne?
    Vďaka za odpoveď.
    Neviem podľa akej tabuľky ťa zaraďovali ale určite nie podľa tej, ktorá je v zákone 474/2008, pozri si ju. V tej totiž už existujú len platové triedy pre pedagogických zamestnanancov, platové stupne sú už dávno minulosťou.
    Ak máš tarifný plat v platovej triede 11 a máš odpracovnaných k 31.12.2008 11 rokov tak k tarifnému platu sa ti má pripočítať zvýšenie tarify za každý rok praxe 1 %, teda spolu 11% ak sa ti chce počítať tak si to prepočítaj, ak nie, nájdeš to na www.minedu.sk, alebo na ktorej koľvek stránke krajských školských úradov. Hľadaj Platové tarify pedagogických zamestnancov, je to tabuľka s tarifnými platmi doplnená o zvýšené tarify podľa odpracovaných rokov.

    plat zástupcu školy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.