Zavrieť

Porady

Hľadám projektanta

Ahojte,
hľadám seriózneho projektanta menšieho rodinného domu do 70 m2, ktorý vybaví aj stavebné povolenie v Kalinkove, okr. Senec. Veľmi pekne vopred ďakujem.
Usporiadat
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
ahoj, chces len projektanta alebo aj architekta?

ja mam kontakt na velmi sikovneho projektanta, ktory aj nam osobne robil projekt, velka spokojnost, aj s primeranou cenou
ak mas zaujem poslem ti cislo cez sukromnu spravu
je z pezinka
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mrs.leon mrs.leon

mrs.leon je offline (nepripojený) mrs.leon

Ahojte,
ak by niekto vedel aj o dobrom projektantovi z Nitry (okolie) mal by som zaujem
0 0
lahaina lahaina

lahaina je offline (nepripojený) lahaina

Ahojte, poznam sikovneho projektanta, ktory ma aj citenie pre architekturu a nie je iba technicky zamerany. Je ale z vychodu, no myslim, ze by to nemal byt problem. Aj nam robil projekt len tak na dialku cez internet a boli sme spokojni.
Kde mozem napisat na neho kontakt? Som tu nova a neviem ako sa pisu tie sukromne spravy.
0 0
mrs.leon mrs.leon

mrs.leon je offline (nepripojený) mrs.leon

Ahojte,
chcem podakovat cinersovi za kontakt na projektanta Nitra a okolie.
este raz vdaka
0 0
agentka2312 agentka2312

agentka2312 je offline (nepripojený) agentka2312

lahaina Pozri príspevok
Ahojte, poznam sikovneho projektanta, ktory ma aj citenie pre architekturu a nie je iba technicky zamerany. Je ale z vychodu, no myslim, ze by to nemal byt problem. Aj nam robil projekt len tak na dialku cez internet a boli sme spokojni.
Kde mozem napisat na neho kontakt? Som tu nova a neviem ako sa pisu tie sukromne spravy.
prosím o kontakt na toho projektanta z východu. dakujem.
0 0
agentka2312 agentka2312

agentka2312 je offline (nepripojený) agentka2312

prosím o kontakt na projektanta z východu.
0 0
lahaina lahaina

lahaina je offline (nepripojený) lahaina

agentka2312 Pozri príspevok
prosím o kontakt na projektanta z východu.
ahoj, stale neviem ako sa pisu tie sukromne spravy , tak mi asi napis na lahaina(zavin)zoznam(bodka)sk Poslem ti kontakt
0 0
gabikas gabikas

gabikas je offline (nepripojený) gabikas

ahoj, mozes mi prosim poslat kontakt na toho projektanta. dakujem. gaba
0 0
gabikas gabikas

gabikas je offline (nepripojený) gabikas

pre: dana9.
prosim posli mi kontakt na toho projektanta, tiez mi tie sukromne spravy neodchadzaju. dik
mortizavinacbodkacentrumbodkask
0 0
xeva xeva

xeva je offline (nepripojený) xeva

Hľadám projektanta na rekonštrukciu budovy na denný stacionár a chránené bývanie z okolia Veľkého Krtíša alebo Šiah. Prosím informáciu na súkromné správy.
0 0
beedo beedo

beedo je offline (nepripojený) beedo

Aj ja by som chcel hodiť reč s projektantom - architektom v jednej osobe. Ak by sa tu našiel môže sa mi ozvať. Som zo Žiaru nad Hronom. Dík
0 0
matus81 matus81

matus81 je offline (nepripojený) matus81

PROJEKTOVANIE RODINNYCH DOMOV
Projektujem rodinne domy - studia, projektova dokumentacia pre vydanie stavebneho povolenia, realizacny projekt, autorsky dozor, rozpocet na zaklade PD, orientacny prepocet celkovych nakladov stavby.
Ing Matus Duriga
tel: 0903 959 872
0 0
mo-nika mo-nika

mo-nika je offline (nepripojený) mo-nika

pre: Dana9
Ahoj, mohla by si aj mne poslať kontakt na toho ptojektanta? Tiež sa chystáme stavať a zháňane dobrého a cenovo prijateľného projektanta.
Koľko stoja individuálne (nie katalógové) projekty RD?
Ďakujem.
0 0
matus81 matus81

matus81 je offline (nepripojený) matus81

projekty rodinnych domov:
projekcia.meu.zoznam.sk
0 0
Jozef Žoldák Jozef Žoldák

Jozef Žoldák je offline (nepripojený) Jozef Žoldák

Kedy kolvek mozte nezavezne zavolat na 0907 697 242 kde sa da urcite dohodnut na dobrej cene a hlavne kvalite projektu aj s portrebnym inzinieringom.Budem len velmi rad ak sa ozvete .
0 0
Jozef Žoldák Jozef Žoldák

Jozef Žoldák je offline (nepripojený) Jozef Žoldák

Na 0907 697 242 je číslo na projektanta..Číslo platí pre cele slovensko. Nemusí sa jednať len o projekt domu ale môže to byt aj budova malá aj väčšia (či už projekt pre stavebne povolenie alebo realizačný projekt k to mu je vizualizácia domu zadarmo), ale aj už samotná realizácia stavby. Ešte raz pripomínam že môžete volať s celého slovenska a určite sa dohodneme..
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Jozef, keby si sem dal link na tvoju webstranku, kde si kukneme realizovane stavby, tak nalakas 10x tolko ludi ako takto.
0 0
kubko45 kubko45

kubko45 je offline (nepripojený) kubko45

mam kontak na projektanta z trencina ceny dobre...pristup profesionalny
0 0
holubbn holubbn

holubbn je offline (nepripojený) holubbn

Prosim vas dobreho projektanta v okoli žiaru nad Hronom a Zc?
Dik.
0 0
slavulka7 slavulka7

slavulka7 je offline (nepripojený) slavulka7

Chcela by som sa spytat, môže mi niekto povedať ako sa zhruba pohybuju ceny za projekty. Ide konkretne o projekt na prestavbu stareho rodinneho domu. Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať