Zavrieť

Porady

ako zrušiť sťahovanie hry zo steamu?

mám sniper elite.... a nemôžem to inak hrať ako cez steam. Steam je podľa mňa nepraktický. Keď vlastním "krabicovú" hru, tak si ju naiinštalujem kolkokrát chcem a tolkokrát to budem hrať. Teraz mi ťahá sniper .... cez steam a neviem ako to zrušiť, pričom v CD rome mám svoje cédečko a z toho nič neťahá. Ako to vyriešiť???.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No musím ťa poopraviť - krabicová verzia. Pozri si zloženie súborov na CD. Nie je to klasická inštalačka hry. Tam sú len súbory potrebné na doinštalovanie parametrov pre ovládanie hry v PC - jadro hry je u nich na serveri. Tak isto - setup.exe nie je pre hru, ale pre Steam klienta.
    Po prihlásení na Steam inštaluješ adresár (Steam), kde sa budú tieto súbory ukladať a v priebehu hry sa k nim bude pristupovať, ale samotná hra tam nie je. Takže potom môžeš to CD-čko kľudne uložiť do škatuľky - už je po nainštalovaní len na okrasu .
    STEAM to totiž "vylepšil" - pre svoj systém VALVE vyžaduje pripojenie k internetu pre všetky hry, ktoré už majú aj logo Steamu - off line sa už hrať nedá.

    Výsledok - nezrušíš to - väčšinou sťahuje aktualizácie hry, overuje nainštalované súbory z originálu a porovnáva so svojou databázou.

    (I mňa to štve - inštalácia je strašne pomalá i pri 100/100 mbps rýchlosti pripojenia)

    ako zrušiť sťahovanie hry zo steamu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.