Zavrieť

Porady

vyšívanie, predlohy na bylinky

Ahojte,

vie mi niekto poradiť, kde by som mohla získať predlohy na vyšívanie, chcem si ušiť a neskôr vyšiť vrecká na bylinky. Alebo kde by sa dali takéto hotové vrecká aj s nápisom kúpiť v Trnavskom kraji.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Predlohy nájdeš v starých časopisoch Dorka, Nápady a rady, Vyšívanie... (ak nemáš Ty alebo niekto z Tvojich známych, určite ich majú v knižnici). Možno aj v textilnej galantérii majú.

    Našla som doma napr. časopis Vyšívanie 3/98 a tam sú 3 vzory krížikovej výšivky na tymián, saturejku a šalviu aj s latinským názvom. A píšu, že v predchádzajúcom čísle boli oregano, bazalka a rozmarín. A možno v ďalšom čísle boli ďalšie...
    Naposledy upravil Blankake : 08.09.09 at 13:18

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Ja som si kedysi kupovala kvôli výšivkám Anna-Burdu - neviem, či ju ešte vydávajú, ale ako Ti písali, v knižniciach ju určite budú mať... A ešte bol taký občasník Krížiková výšivka - s rôznym tématickým zameraním - Vianoce, Veľká noc, leto, jeseň...
    Netušila som, že buchač aj vyšíva... Od tých zbraní a sekáčikov taký zvrat k vyšívaciemu kruhu a bavlnkám...

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    buchač Pozri príspevok

    Hm , veľa vecí netušíš !!!
    Zbraňami som sa "živil" , sekáčikom narábam skoro každý deň .
    Zvyšok ?...

    Radšej nie , nepokračujem ďalej , téma by iný zvrat dostala , podotýkam , a nie jedna .

    P.S.:
    Nevšimol som si , žeby z toho môjho vyplynulo , že vyšívam .
    O tomto linku som vedel z inakšieho dôvodu .
    Tuším ešte rád a veľa zaváraš - hríby/huby, čučoriedky...
    P.S.: Nemusíš brať všetko hneď doslovne - jestvuje aj iný uhol pohľadu... Tušila som, že Ti to nedá...
    O tému vyšívanie spravidla zavadí a zareaguje ten, komu je to blízke, resp. aspoň niečo mu to hovorí - a nemusí to byť práve vyšívačka "ze Záhorá" alebo zo Ždiaru...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Viď ..:



    http://sar.webgarden.cz/vysivani

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Oliwa Pozri príspevok
    Ja som si kedysi kupovala kvôli výšivkám Anna-Burdu - neviem, či ju ešte vydávajú, ale ako Ti písali, v knižniciach ju určite budú mať... A ešte bol taký občasník Krížiková výšivka - s rôznym tématickým zameraním - Vianoce, Veľká noc, leto, jeseň...
    Netušila som, že buchač aj vyšíva... Od tých zbraní a sekáčikov taký zvrat k vyšívaciemu kruhu a bavlnkám...

    Hm , veľa vecí netušíš !!!
    Zbraňami som sa "živil" , sekáčikom narábam skoro každý deň .
    Zvyšok ?...

    Radšej nie , nepokračujem ďalej , téma by iný zvrat dostala , podotýkam , a nie jedna .

    P.S.:
    Nevšimol som si , žeby z toho môjho vyplynulo , že vyšívam .
    O tomto linku som vedel z inakšieho dôvodu .

    vyšívanie, predlohy na bylinky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.