Zavrieť

Porady

návrh na ocenenie pedagoga - prosim poradte

Dobrý deň
prosím mohli by ste mi dať bližšie info ako sa robí návrh na ocenenie pedagoga - bol inzerat že sa môžu posielať navrhy v našom meste.
ide o to že dcera je štvrtáčka..majú super učiteľku.
Môžete mi poslať aspoň stručný popis čo v tom návrhu má byť? alebo nepošlete nejaký? aspoň osnovu...

a kto je lepšie ked to napíš? dcéra sama? trieda? môžem zároveň aj ja ako rodič? vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mjarka je offline (nepripojený) mjarka

    mjarka
    V tom inzeráte by malo byť napísané, čo by mal návrh na ocenenie obsahovať. V návrhu uveďte meno, pracovisko učiteľa, ak viete jeho osobné údaje, a predovšetkým zdôvodnite, prečo si podľa Vás ocenenie zaslúži: jeho profesionálne úspechy, prístup k deťom, rodičom, atď. Myslím, že je jedno, či návrh napíše žiak, alebo rodič v mene svojho dieťaťa resp. triedy. Dôležité je, aby to bolo úprimné a presvedčivé. (Predpokladám, že ide o také ocenenie, na ktoré môžu návrhy predkladať aj rodičia a žiaci.)

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    mjarka Pozri príspevok
    V tom inzeráte by malo byť napísané, čo by mal návrh na ocenenie obsahovať. V návrhu uveďte meno, pracovisko učiteľa, ak viete jeho osobné údaje, a predovšetkým zdôvodnite, prečo si podľa Vás ocenenie zaslúži: jeho profesionálne úspechy, prístup k deťom, rodičom, atď. Myslím, že je jedno, či návrh napíše žiak, alebo rodič v mene svojho dieťaťa resp. triedy. Dôležité je, aby to bolo úprimné a presvedčivé. (Predpokladám, že ide o také ocenenie, na ktoré môžu návrhy predkladať aj rodičia a žiaci.)
    ano ide o také ocenenie...
    strašne by som ho chcela dať triednej učiteľke mojej dcéry...
    chcem ešte zavolať na oddelenie školstva...a povypytovať a
    a zároveň to nejak napísať
    len mám jeden problém: už asi nestíham nejak odkomunikovať všetkých rodičov - a ani neviem či by to k niečomu viedlo..
    ale chcela by som aby to vyznelo že celá trieda by ju ocenila...
    myslíte že je to úplne jedno či to teraz napíšem ja s dcérou? alebo ako trieda?
    len predsa len - je t trochu citliví vec - viete aby som sa nedotkla iných rodičov . že som akože riešila veci s ich deťmi...bez nich....
    asi to napíšem sama s dcérou - ona to môže v škole v tride povedať a rozhodnú sa kto sa pridá.....nie? či máte lepší nápad?
    a ešte niečo..nepísali ste tu niekto ten návrh? ako to vyzerá?

    návrh na ocenenie pedagoga - prosim poradte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.