Zavrieť

Porady

Domáce učty

Ahoj poraďáci.... Poprosím o radu, mame doma kopu uctov od pevnej linky, ktoru sme uz pred rokom zrusili, mame doma vypisy z uctu z banky, z ktorou uz tiez nemame nic spolocne, a vselijake seky zo skolky a stravne zo skoly..... a teraz neviem co s tym len sa to hromady, chcem sa spytat mozeme to kludne vyhodit alebo dokedy to mam uskladnovat!? Ďakujem za pomoc a rady....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    prečítaj si, určite pomôže .-)
    http://ekonomika.sme.sk/c/4921014/do...po-rokoch.html


    Inak, ja som nepolepšiteľný puntičkár. Každú "päťročnicu" rozdelenú po jednotlivých rokoch mám v jednej igelitke na povale.
    Za celé roky sa mi 2x stalo, že som niečo v tomto archíve hľadala.
    Inak sa to chystám vyhodiť,ale stále to odkladám..čo ak náhodou...?

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    m.hladka, durisovad, Danielle369, Xanti, misoft, Mária27
    6

    Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

    večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac Zvalik
    Ďakujem arizona... takze z toho vyplyva ze uchovavat a uchovavat, ale horsie je to ze byvame v 2-izbovom byte takze tie papiere neviem kde budem zachvilu davat. Ale tvoja odpoved aj z odkazom pomohla.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    to arizona: aj ja uplatňujem "rovnaký princíp" ako ty - čo ak náhodou. A raz tá náhoda prišla - po 4 rokoch od zrušenia pevnej linky mi prišlo - vraj nezaplatené za dva mesiace. No v mojom "archíve" som našiel nielen výpisy z pevnej linky, ale aj platby z banky, vzal som to, okopíroval a odniesol na telekomunikácie. Tí len potom čumeli ako vyorané sysle - chceli odo mňa niečo (aj s úrokmi z omeškania), čo už bolo dávno zaplatené.
    A pointa? Debilkovia žiadali na mojej adrese zaplatiť za nezaplatenú faktúru z iného tel. čísla. Mali v tom pekný bordel.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.