Zavrieť

Porady

Akadémia PZ Bratislava

Dobrý deň, dcéra chce ísť študovať na Akadémiu PZ. Pozreli sme si okruhy tém, ktoré budú na prijímacích skúškach a zaujímalo by ma, kto už robil skúšky na túto školu, koľko otázok bolo na prijímačkách? Počula som, že je tam aj veľmi ťažko sa dostať...
ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ildigo je offline (nepripojený) Ildigo

    Ildigo
    Pozerala som, koľko sa hlásilo ľudí minulý rok a koľko ich prijali. Asi to bude beznádejné.
    Dcéra si verí, učí sa dobre, ale neviem, či to bude stačiť.
    Nevie nikto, či sú tam veľmi náročné skúšky a v akom rozsahu?

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    Ildigo Pozri príspevok
    Pozerala som, koľko sa hlásilo ľudí minulý rok a koľko ich prijali. Asi to bude beznádejné.
    Dcéra si verí, učí sa dobre, ale neviem, či to bude stačiť.
    Nevie nikto, či sú tam veľmi náročné skúšky a v akom rozsahu?
    ked sa dcera dobre uci, a veri si, to je hlavne
    vobec never reciam typu, ze jedine znamosti alebo tlacenka tam cloveka dostanu
    tiez mi toto vela ludi hovorilo, ked som sa hlasila na pravo na UK, a dostala som sa tam bez znamosti aj tlacenky, a skolu mam uspesne za sebou bez nejakych problemov
    najhlavnejsie je, aby to dcera velmi chcela, lebo tiez som si verila, a dokazala som to
    drzim palce

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    myara Pozri príspevok
    ked sa dcera dobre uci, a veri si, to je hlavne
    vobec never reciam typu, ze jedine znamosti alebo tlacenka tam cloveka dostanu
    tiez mi toto vela ludi hovorilo, ked som sa hlasila na pravo na UK, a dostala som sa tam bez znamosti aj tlacenky, a skolu mam uspesne za sebou bez nejakych problemov
    najhlavnejsie je, aby to dcera velmi chcela, lebo tiez som si verila, a dokazala som to
    drzim palce
    mimo: v ktorom roku si skončila UK, denné či externé?

    Akadémia PZ Bratislava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.