Zavrieť

Porady

Výstava v Nitre

od 16.4.2009 t.j. štvrtka začína výstava Gardénia, Bonsaj, Domexpo- predajná výstava pre záhradníctvo, záhradkárov, priateľov bonsajov a kvetov a životného prostredia. Ja sa chystám určite, zase si kúpim nejaký ten stromček a možno kríček, či liečivé bylinky. Ja som si pred dvomi rokmi kúpila okrasnú čerešňu a to hotová nevesta keď zakvitne, červené listy od jary, opadajú až v jeseni, ja som zatiaľ bola spokojná.
A vy ostatní z Nitry a okolia , je čas doplniť si možno ešte nejaké rastliny do záhrady alebo na okno či balkón?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maria.n je offline (nepripojený) maria.n

    maria.n
    tiež sa zajtra chystám sa tam ísť pozrieť, dúfam, že niečo pekné si tam aj kúpim

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    idem v piatok, je taj aj výstava rodinných domov a pod., uvidím

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Ďakujem za informáciu Jožka. To by sa dalo ešte aj to stretko v Nitre stihnúť. No uvidííííme....

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Kazu Pozri príspevok
    Ďakujem za informáciu Jožka. To by sa dalo ešte aj to stretko v Nitre stihnúť. No uvidííííme....
    Tak to by bolo Zuzka super

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Ja som bola dnes na výstave- musím uznať, že rozšírením ( pre dom- brány, škridle, bazény, okná, tehly....), ktoré spravili- je to zlepšením kvality výstavy- vstupné je 3eur.
    Kúpili sme stolový vinič- aj novšiu odrodu bezsemennú Jupitera a som tomu veľmi rada
    Myslím, že výstava má jeden znak ( kvetu) - orchidee- takmer na každom kroku sú predávané- je to veľký boom. Doslova , je problém nekúpiť ..... ja som odolala

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.