Zavrieť

Porady

Priemerné úrokové sadzby - pochválte sa

Na internetových stránkach bánk poskytujúcich hypoúvery čítam, ake nízke úroky poskytujú, ale realita je asi úplne niekde inde. Chcem teraz brať úver (práve som si dal robiť posudok na RD rodičov k vôli založeniu) a mňa by zaujímala práve tá realita, preto by som bol rád, aby ste sa pochválili s Vašimi skutočnými úrokovými sadzbami, ktoré Vás zaťažujú mesiac, čo mesiac.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Mám medzi 5% až 6%. Presne neviem, musel by som vyhladať zmluvu. Je to OTP.

    duves je teraz online duves

    Niekto duves
    Su banky, ktore daju hned urokovu sadzbu, ktora Ti prinalezi a su banky, ktore v ramci marketingoveho zameru poskytuju fixovanu na 1 rok vyrazne najlepsiu na trhu - predavaju hypoteku za dumpingovu cenu. Nasledne po skonceni fixacie ti prite oznamenie, ze Tvoja nova urokova sadzba je napr. 12 mesacny BRIBOR+2% (NAPR. 4,48%+2,00%=6,48%), vlastne tak ako si to podpisal v zmluve. Uz sme to rozoberali inde.

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    5,39% TB

    duves je teraz online duves

    Niekto duves
    rodolfo.r Pozri príspevok
    duves, prosím ťa, v kej banke máš hypotéku?
    Alebo tak robí každá banka ?
    Nemam este hypoteku. Mam prehlad.

    Priemerné úrokové sadzby - pochválte sa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.