Zavrieť

Porady

"Naposledy použité" - nefunguje

Prosím o radu vo veci : Vo Windows XP často som používal funkciu "naposledy použité" pri ukladaní dokumentov. Pred nejakým časom sa mi však v tomto okne prestali uvedené cesty k uloženiu ukazovať. Viete mi niekto pomôcť ?
Naposledy upravil Peterkrk : 14.08.09 at 10:50
naposledy.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    No neviem či to pomôže ale mne toto urobila raz vista ze my prestala ukazovať možnosť ale inú ako tebe. Bola to jednorazová záležitosť, ktorá sa stratila po aktualizovaní sw a defragmentacii.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Pozri či to máš správne nastavené v systéme:
    pravý klik na spodnú lištu - properties - start menu - customize - advanced
    -> v spodnej časti by si mal mať zaškrtnuté "List my most recently opened documents", resp. ekvivalent jazykovej verzie systému.
    Capture_128.jpg  

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Po slovensky: "Zobrazovať naposledy otvorené dokumenty" - len dopĺňam dolforta

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    Ďakujem za odpovede : no v systéme to mám nastavené tak, ako uvádzate, no aj tak mi tie naposledy použité cesty Win XP neukazuje...

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    niekde v registroch sa dá nastaviť počet zobrazovaných dokumentov, možno je kľúč vymazaný

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    Politika: Maximum number of recent documents Popis: Slúži na zadanie počtu odkazov zobrazených v podponuke Naposledy použité. Položku som našiel iba "MaxRecentDocs" - má hodnotu "b"...
    Naposledy upravil Peterkrk : 24.08.09 at 11:13

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    win+R, zadaj gpedit.msc/ rozbal Konfigurácia užívateľa/šablony pre správu/ Súčasti systému/Prieskumník Windows - tam je položka Maximálny počet posled...... dokumentov, nastaviť
    hrabať sa v registroch je ošemetné,
    kľúč HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    viktorviktor Pozri príspevok
    win+R, zadaj gpedit.msc/ rozbal Konfigurácia užívateľa/šablony pre správu/ Súčasti systému/Prieskumník Windows - tam je položka Maximálny počet posled...... dokumentov, nastaviť
    hrabať sa v registroch je ošemetné,

    kľúč HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

    Bohužiaľ ten prieskumník tam nemám :
    viď príloha.
    111.jpg  

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    skús (nerobil som to ešte) v Súčasti systému otvoriť Windows Explorer\ a v pravo v tabulke tuknut9m otvoriť, Maximum number of recent documents, zvoliť povolené, a vyber počet dokumentov (prednastavené je 15), stlačiť Ok, zmena nastane ihneď

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    viktorviktor Pozri príspevok
    skús (nerobil som to ešte) v Súčasti systému otvoriť Windows Explorer\ a v pravo v tabulke tuknut9m otvoriť, Maximum number of recent documents, zvoliť povolené, a vyber počet dokumentov (prednastavené je 15), stlačiť Ok, zmena nastane ihneď

    Ani Windows explorer tam nie je, iba media player :

    viď príloha:

    Uj ha, asi som mal napísať - že sa jedná o XP PROFESIONAL ( ospravedlňujem sa ). Tým je asi spôsobené to rozdielne zobrazenie. Sorry.
    Naposledy upravil Peterkrk : 24.08.09 at 12:58
    222.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.