Zavrieť

Porady

Užitočné videá

Myslíte že takéto videá môžu byž užitočné?
Mám v pláne viacero základných vecí, technologicky to už mám celkom v pohode zmáknuté si myslím.
Rád by som počul dajkú kritiku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Dik, budem tam postupne pridavat navody na jednoduche veci pre laikov ...
    ... dneska som tam pridal:

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Treba si pozriet kanal ale su tam zatial len dva ... dneska mam v plane nahodit cistenie disku. Take basic veci kvoli ktorym sa mi neoplati ist k zakaznikovi

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Vyborny napad!! Neviem ako su na tom dalsie videa, ale paci sa mi, ze toto nebolo velmi dlhe. Pokial sa da minutaz udrzat do max 5 min tak to bude super. Ake temy mas uz spracovane, pripadne planujes urobit?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Je to super!!!
    Myslím, že to veľa laikom, samoukom a bežným používateľom PC pomôže.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    salvosko

    Takéto inštruktážne video nie je zbytočnosťou, skôr pre mnohých laikov perfektným odborným postupom.
    Je to jednoduché, stručné a hlavne jasné, kde a čo zadať.
    Perfektné!

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    zaujmalo by ma v com robis tie videa. Ja som niekedy pouzival super screen recorder, ale nejak sa mi nezdal

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Fero11 Pozri príspevok
    zaujmalo by ma v com robis tie videa. Ja som niekedy pouzival super screen recorder, ale nejak sa mi nezdal
    Hehe to je moje know-how super tajne
    Camstudio

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Jo a mozete komentovat aj priamo na youtube
    Dneska by som chcel urobit dalsie ... ako zistit preco mam pomaly pocitac - cast malo pamate.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    salvosko Pozri príspevok
    Hehe to je moje know-how super tajne
    Camstudio
    No nato ze je to free a este k tomu open source, tak je to dobra vecicka (lepsia ako platene aplikacie)

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    No sice mi na x64 W7 vysledok prehra iba QuickTime ale to je asi chyba u mna alebo to staci prehnat cez VirtualDub ale to ma netrapi, uz sa stym potom da robit dalej a youtube to akceptuje tazke pohoda.
    Paci sa mi aj to zvyraznenie kurzora zltym kruhom a aj sipku som dal vacsiu takze to lepsie vidno.
    Lebo on nevie dobre grabovat kurzor kedze mam hardverovy ani sa mu nedivim.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    salvosko

    Moja poklona! Považujem Tvoju tvorivosť za VEĽMI užitočnú! A držím Ti palce (aj tie na nohách ), aby sa Ti dielo darilo!

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    Ahoj , ja viem asi v ktorom programe su tieto videa pripravovane , len ta prosim , mohol by si mi napisat , že ked ja sa pokusam o tieto videa je tam aj to vidiet ,že v ktorom programe ho spuštam a ako , ako by som to mohla vynechat ten začiatok ?
    napiš mi prosím na [EMAIL="verads@azet.sk"]] dakujem
    Naposledy upravil verads : 18.05.11 at 22:59

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ide o to, do akeho formatu ti tento soft video uklada. V niektorych programoch (ktore zachytavaju pohyb po ploche) sa da nastavit vystupny format. Podla toho aky sa nastavi vystuony format, tak si zozen program na strihanie a mozes si to video cele postrihat (nie len zaciatok)
    Je mozne, ze aj niektore programy na snimanie videa plochy vedia video postrihat

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    Ahoj, dakujem za odpoved a vie to aj movie maker ? ja som si to dala do formatu alebo vlastne to dalo do formatu videoklip

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.