Zavrieť

Porady

samodržiaca silikonova podprsenka

Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac
Ahojky ma niekto skusenosti so samodrziacou silikonovou podprsenkou chcem si ju objednat no, stále váham, rada sa podelím s Vami o váš nazor.ďakujem pekne za príspevky.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Známa si to raz kúpila,
zaujímavo jej to zväčšilo obsah dekoltu. Ale namazala sa telovým mliekom, a ona potom odpadla a bola viac nepoužiteľná.
Takže ak áno, tak bacha aby sa to nedostalo do styku s mastným krémom.
8 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Videla som to v obchode, vyzera to ako chladene kuracie rezne, na vyzor aj na omak
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Xanti Pozri príspevok
Známa si to raz kúpila,
zaujímavo jej to zväčšilo obsah dekoltu. Ale namazala sa telovým mliekom, a ona potom odpadla a bola viac nepoužiteľná.
Takže ak áno, tak bacha aby sa to nedostalo do styku s mastným krémom.


Namazala sa, odpadla a bola nepoužiteľná .....veľmi sa ospravedlňujem, ale tak dobre som sa zasmiala, až som monitorček musela poupratovať Vďaka za dobrú náladu večernú
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No nevedela som to slovne vyjadriť, tá známa ma vždy rozosmiala. Lebo o sebe hovorila, že ked ju chlap lapí tak sa rozpadne - umelé kozy ( to ta podprda ) , príčesok, umelé mihalnice ... a ... no vždy do popuku
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Takze nakoniec nebude podstatne ake sme na omak, hlavne nech sa nerozpadavame?
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

zk24 Pozri príspevok
Takze nakoniec nebude podstatne ake sme na omak, hlavne nech sa nerozpadavame?


Ja sa tu z vás zmyšíííííííííííím. Ešte píšte!!!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
hlavne že sme použiteľné....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Po poskladaní náhodne rozobratých dielcov- také puclíčko
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A čo tak kúpiť si o číslo väčšiu podprsku a hodiť tam tie dve kuracie prsia a tie budú po použití taktiež použiteľné.
2 0
satanek01 satanek01

satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac
Xanti Pozri príspevok
Známa si to raz kúpila,
zaujímavo jej to zväčšilo obsah dekoltu. Ale namazala sa telovým mliekom, a ona potom odpadla a bola viac nepoužiteľná.
Takže ak áno, tak bacha aby sa to nedostalo do styku s mastným krémom.
hm tak to ma mrzí trocha informácii sa mi dostalo do uší že nič mastné na seba a keď sa spotím tak to asi aj odpadáva ale mne iná asi možnosť nezostáva pretože moje šaty si niečo také vyzaduju ale iste nechcem ist bez podprsenky potom dám vediet:-))ďakujem za upozornenie a radu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Prepáč nám, asi si moc rád od nás nedostala.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
satanek01 Pozri príspevok
hm tak to ma mrzí trocha informácii sa mi dostalo do uší že nič mastné na seba a keď sa spotím tak to asi aj odpadáva ale mne iná asi možnosť nezostáva pretože moje šaty si niečo také vyzaduju ale iste nechcem ist bez podprsenky potom dám vediet:-))ďakujem za upozornenie a radu.
Vážne : A nemôžeš to riešiť všitím podprsenky priamo do šiat - ak je to nejaká spoločenská udalosť ? Ak je to na bežné nosenie tak samozrejme nie.
0 0
satanek01 satanek01

satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac
zk24 Pozri príspevok
Videla som to v obchode, vyzera to ako chladene kuracie rezne, na vyzor aj na omak
to je pravda hmm ale ak to splní ten učel tak budem rada a Kurča mam rada:-))
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

satanek01 Pozri príspevok
hm tak to ma mrzí trocha informácii sa mi dostalo do uší že nič mastné na seba a keď sa spotím tak to asi aj odpadáva ale mne iná asi možnosť nezostáva pretože moje šaty si niečo také vyzaduju ale iste nechcem ist bez podprsenky potom dám vediet:-))ďakujem za upozornenie a radu.
No ona sa natrela po sprche telovým mliekom a to pomohlo k odpadnutiu a tým pádom viac nepoužiteľnosti tejto podprdy.
Ked to mala predtým na normálnej pokožke tak nebol s tým problém.

Nenamažeš prsia krémom.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ale... kto maže, ten jede...
0 0
satanek01 satanek01

satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac
Melnick Pozri príspevok
Vážne : A nemôžeš to riešiť všitím podprsenky priamo do šiat - ak je to nejaká spoločenská udalosť ? Ak je to na bežné nosenie tak samozrejme nie.
juuuj toto bol fakt skvelý nápad ale tie šaty su zasa z požičovne hmm takže nemožem.To chcem len na svadbičku dufam že mi nevypadne z pod šiat ked budem tancovat :-))o zabavu by bolo asi už postarané ale ďakujem za pomoc ;o)
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Heni,
hej kto maže ten ježe,
aj silikonova podpira uježe z prs dole do gatí
0 0
satanek01 satanek01

satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac
Melnick Pozri príspevok
A čo tak kúpiť si o číslo väčšiu podprsku a hodiť tam tie dve kuracie prsia a tie budú po použití taktiež použiteľné.
to sa mi páči heh zabavila som sa ďakujem sranda musí byť )
0 0
satanek01 satanek01

satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac
Melnick Pozri príspevok
Vážne : A nemôžeš to riešiť všitím podprsenky priamo do šiat - ak je to nejaká spoločenská udalosť ? Ak je to na bežné nosenie tak samozrejme nie.
ale nie v pohode potešili ste ma a pobavili veď nejako to vyriešim a potom dám vedieť :-)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

satanek01 Pozri príspevok
juuuj toto bol fakt skvelý nápad ale tie šaty su zasa z požičovne hmm takže nemožem.To chcem len na svadbičku dufam že mi nevypadne z pod šiat ked budem tancovat :-))o zabavu by bolo asi už postarané ale ďakujem za pomoc ;o)
Buď rada, že máš malé, veľké zavadzajú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať