Zavrieť

Porady

Vyúčtovanie 2% a tiež verejnej zbierky

Vie mi prosím niekto zaslať mailom vzor - ako má vyzerať vyúčtovanie verejnej zbierky a tiež 2%? Teda koľko sa vyzbieralo a na čo to bolo použité? Aké podrobné to musí byť? Je potrebné aj priložiť kópie dokladov?

Pri verejnej zbierke je termín vyúčtovania do 1 mesiaca po jej ukončení a pri 2% do konca nasledujúceho roka? (2% za rok 2010 do konca roka 2011?)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    Ankaa7 Pozri príspevok
    Vie mi prosím niekto zaslať mailom vzor - ako má vyzerať vyúčtovanie verejnej zbierky a tiež 2%? Teda koľko sa vyzbieralo a na čo to bolo použité? Aké podrobné to musí byť? Je potrebné aj priložiť kópie dokladov?
    kópie dokladov netreba - v žiadosti o povolenie ste vypisovali konkrétne body na čo použijete VZ, treba postupovať podľa toho//vyčísliť presne koľko a kde sa vyzbieralo a na čo konkrétne sa použilo

    Pri verejnej zbierke je termín vyúčtovania do 1 mesiaca po jej ukončení a pri 2% do konca nasledujúceho roka? (2% za rok 2010 do konca roka 2011?)
    2% za rok 2010 obdržíte v roku 2011,zverejnenie účelu použitia v obchodnom vestníku /a peniaze minúť/ treba podať do konca roku 2012

    nota je offline (nepripojený) nota

    nota
    Doplnila, by som este, ze zalezi aj aku sumu z 2% ziskate, povinnost uverejnovat ucel pouzitia v obchodnom vestniku mate, ak ziskate viac ako 100 000 Sk (3 319,39 €). Termin na zverejnenie je najneskor do 31.5.2013. Pozor do redakcie je potrebne to zaslat minimalne tyzden pred tym. V pripade, ze by ste ziskali viacej ako 1000000sk, mate aj povinnost urobit audit uctovnej zavierky... doporucujem pozriet sa na rozhodni.sk, kde je cely mechanizmus 2% prehladne spracovany

    Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

    Ankaa7
    Ospravedlňujem sa. Myslela som 2%, ktoré nám prišli tento rok, teda 2% za rok 2009.

    Ďakujem za radu. Idem si to poriadne naštudovať na rozhodni.sk

    Vyúčtovanie 2% a tiež verejnej zbierky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.