Zavrieť

Porady

FunFon

Ahojte, ja som sa chcela opýtať, či náhodou niekto neviete, ako to je s tými 3 kamošmi zadarmo. Či to platí aj v ČR...asi nie, čo?...ak tak, dá sa to nejak nastaviť alebo tak?..ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    lussyta Pozri príspevok
    Ahojte, ja som sa chcela opýtať, či náhodou niekto neviete, ako to je s tými 3 kamošmi zadarmo. Či to platí aj v ČR...asi nie, čo?...ak tak, dá sa to nejak nastaviť alebo tak?..ďakujem...
    Platia iba na Slovensku.

    Tri spôsoby aktivácie služby TRAJA KAMOŠI NA 3 ROKY:
    1- Na stránke operátora www.funfon.sk v sekcii Môj Funfón, kde sa so svojím číslom prihlásiš do časti Služby.

    2- Odoslaním SMS správy na číslo 919 v tvare KAMOS A 0919123456

    3- Na FF linke 919 v menu Aktivácia služieb

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    FunFón: Odpovede na najčastejšie otázky

    http://www.mobilmania.sk/clanky/funf...1/default.aspx

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    o FunFóne

    S novým mobilným operátorom FunFón od Fun rádia dostaneš hovory a SMSky za perfektné ceny, na webe môžeš byť nonstop za pár šupov a ešte si stiahneš zábavu z Fun rádia priamo do mobilu. FunFón si môžeš zobrať ako predplatenú kartu, aj kreditný paušál bez záväzkov.

    Traja kamoši úplne zadara
    Trom vybraným kamošom s FunFónom voláš 3 roky ZADARA. Kamošov si nemusíš pridať hneď, ide to aj postupne, a keď ťa začnú nudiť, môžeš ich vymeniť! Túto parádičku si aktivuješ:

    - cez bezplatnú SMS odoslanú na číslo 919 v tvare KAMOS A 09XXXXXXXX pre každé číslo zvlášť
    - na www.funfon.sk v zóne Môj FunFón

    Všetky siete za rovnakú cenu
    S FunFónom voláš a smskuješ do všetkých sietí rovnako výhodne. Hovor máš iba za 12 CENTOV za minútu so SEKUNDOVOU TARIFIKÁCIOU od prvej sekundy. SMSkuješ za 6 centov do všetkých sietí.
    Surfuj za super keše
    Konečne sa môžeš spájať s kamošmi, alebo len tak browsovať cez mobil za výhodné ceny. S nonstop dátovými balíčkami za fakt dobré ceny môžeš browsovať ľubovoľne dlho, a to bez ďalších výdavkov.

    Chceš FunFón?
    Prelúskal si sa až sem? To znamená, že sme ti ponúkli niečo, čo chceš :-) FunFón si môžeš kúpiť pár klikmi cez náš eshop a doručíme ti ho zadarmo alebo, ak ti viac vyhovuje „tvárou v tvár“ komunikácia, skoč do predajní Orange a hľadaj FunFón predajné miesto (nájdeš podľa loga).

    Vyzabávaj sa v Lajka klube?
    Dojdi do Lajka klubu, zaregistruj sa a vyzabávaj sa do zbláznenia.

    Viac info o cenách a ponuke a postup, ako si aktivovať troch kamošov zadara

    Nepochybuj ani o pokrytí signálom. Aby si mohol svoj FunFón využívať aj u svojej babky, spojili sme sily s najväčším mobilným operátorom v SR, ktorý sa postaral o pokrytie a techniku tak, aby si bol spokojný a všetko klapalo :-)

    http://www.funfon.sk/index.php?&dd=1...id=220&zx_cs=1

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A volaj trom kaporom zadarmo! Otázka je, či ti aj odpovedia - keďže sú to kapory a tie sú nemé.

    lussyta je offline (nepripojený) lussyta

    lussyta
    No, ten článok o tom som už čítala, ale tam sa nikde nepíše, či to platí aj v ČR....ale nie, neplatí...tak to je akože dosť na nič....hm, ale ďakujem..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.