Zavrieť

Porady

Samsung sgh-x450

Dobry den....Mam mobil Samsung SGH-X450 a tak trosku mi tam chyba displej a potreboval by so nejake tie telefonne cisla a smsky z neho dostat do pocitaca....Hladam nejaky program alebo mi dajte nejaku radu...Dakujem
Usporiadat
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Hmm, asi mas smolu, lebo tento typ nema ani systemovy konektor na prepojenie s PC, ani BT, ani Infraport. Jedina moznost -podla mna- je dat si spravit zalohu v servise. Alebo si dat vymenit display.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
piko666 Pozri príspevok
Dobry den....Mam mobil Samsung SGH-X450 a tak trosku mi tam chyba displej a potreboval by so nejake tie telefonne cisla a smsky z neho dostat do pocitaca....Hladam nejaky program alebo mi dajte nejaku radu...Dakujem
Skopíruj si tel.čísla, sms na SIM kartu, vlož ju do kvalitnejšieho mobilu Nokia, SE.....pomocou bluetooth, cez kábel stiahneš do PC

PS: Podľa mojej nepoužívanej SIM v SGH-X490 môžeš skopírovať 40 sms a 250 tel.čísiel
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Hmm, bez funkcneho displaya sa asi tazko dostane do menu, kde by mohol skopirovat z pamate na SIM...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
luigi72 Pozri príspevok
Hmm, bez funkcneho displaya sa asi tazko dostane do menu, kde by mohol skopirovat z pamate na SIM...
Fakt...máš bod...môžem mu poslať navigáciu podľa môjho Samsungu
piko666, ak máš záujem, ohlás sa cez ss
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
piko666 Pozri príspevok
Dobry den....Mam mobil Samsung SGH-X450 a tak trosku mi tam chyba displej a potreboval by so nejake tie telefonne cisla a smsky z neho dostat do pocitaca....Hladam nejaky program alebo mi dajte nejaku radu...Dakujem

O2 - Vo vybraných predajniach je možne prekopírovanie dát z jedného mobilu do druhého, aj v prípade, ak ide o rôzne typy mobilných telefónov. Táto služba je dostupná v Značkovych predajniach v Bratislave (Einsteinova), Košice (Šturova) a Žiline (Farska). Využitie tejto služby je bezplatne. Odporúčam zaslať email na emailovú adresu predajne, ktorá Ti najviac vyhovuje a informovať sa, či je možne túto službu vyuziť aj pri Tvojom telefone. Emailové adresy sú uvedene detailoch jednotlivých predajní. Predajne vyhľadáš prostredníctvom internetovej stránky www.sk.o2.com/ludia/o2-predajne/predajne.html.

T-Mobile - Služba Kopírovanie telefónneho zoznamu z mobilného telefónu prináša možnosť prekopírovať telefónny zoznam z jedného mobilného telefónu do iného. Je poskytovaná na požiadanie na predajných miestach. Telefónny zoznam sa prekopíruje do nového mobilného telefónu so zachovaním pôvodnej štruktúry, tj. vrátane viacerých telefónnych čísel uložených pod jedným kontaktom (len v prípade, že dané usporiadanie podporujú oba mobilné telefóny). Kopírovanie ostatných položiek telefónneho zoznamu akými sú napr. e-mailové adresy a poznámky sú zavislé na kompatibilite modelov mobilných telefónov.
Kopírovanie tel. zoznamu z mobilného telefónu stojí 9,958 €(300 Sk)
Uvedená cena je v (Sk) s DPH. Jednorázový poplatok sa účtuje za každý úkon kopírovania jednotlivo. Na poplatok nie je možné uplatniť zľavu z T-Mobile Clubových bodov a nie je možné ho vložiť do faktúry. Služba Kopírovanie telefónneho zoznamu z mobilného telefónu je poskytovaná bezplatne pri podpísaní Dodatku k zmluve o pripojení s viazanosťou na 24 mesiacov a súčasnému zakúpeniu akciového mobilného telefónu.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mám samsung F480 a skúšam posielať do počítača fotky cez bluetooth, aj mi našlo počítač, mobil, vyberiem fotku dám odovzdať cez bl... no a neviem čo ďalej, v počítači ich nemám, čo tam ešte treba?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
sybila3 Pozri príspevok
mám samsung F480 a skúšam posielať do počítača fotky cez bluetooth, aj mi našlo počítač, mobil, vyberiem fotku dám odovzdať cez bl... no a neviem čo ďalej, v počítači ich nemám, čo tam ešte treba?
V PC si klikni Tento počítač > bluetooth...pohľadaj svoj mobil (ak tam máš uložené viaceré mobily) nájdi konkrétny obrázok a potom môžeš kopírovať z telefónu do PC...
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

to mám všetko urobené, mám aj v počítači môj mobil, aj mobil mi našiel počítač, ale nejako to nefunguje.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Klikneš si na pamäť telefónu, alebo pamäťovej karty..vidíš niečo? pesničky, obrázky, video...
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

áno, mám tam aj obrázky, všetko. fakt neviem, kde je chyba, bluethot mám zapnutý, zobrazený môj telefon, na telefone mám zobrazený počítač, ale počítač nevie vyhľadať mobil, keď dám prijať obrázok. čo ešte s tým treba?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Urob kroky, ktoré som ti opísala v predch.príspevku ...V PC si klikni Tento počítač > klik na bluetooth...pohľadaj svoj mobil > klikni na pamäť a tam uvidíš všetko, čo máš uložené v telefóne...otvor si konkrétny obrázok a skopíruj ho do PC.


teraz som tak stiahla z mobilu do NB obrázok pre šťastie
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

z počítača do mobilu som poslala fotku. Ale v blootut v pripojeniach mám môj mobil, ale keď dám počítač-bluethot-tak tam nie je, ale neviem ho tam nijako dostať.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
ani mne v telefóne neukáže pripojenie k NB...ale ak postupujem podľa uvedených krokov,(mám zapnuté BT v mobile a v NB).... ktoré som ti napísala...v NB vidím všetky súbory , ktoré mám v telefóne...
Naposledy upravil alla66 : 19.07.09 at 20:04
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no už ho tam mám ani neviem ako, ale nič ďalej sa nepohnem, nezobrazuje sa mi ani pamäť, nič. nevidím nič, čo mám v mobile.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Tak si stiahni obrázok cez USB kábel do PC...inak Ti nvm pomôcť
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
sybila3 Pozri príspevok
no už ho tam mám ani neviem ako, ale nič ďalej sa nepohnem, nezobrazuje sa mi ani pamäť, nič. nevidím nič, čo mám v mobile.
Možno PC vidíš uložené medzi < mojim zariadením > v telefóne....ak dáš odoslať foto cez BT....a budeš hľadať PC...už ho nenájdeš...nevidím ho ani ja...ale v PC sa mi zobrazia všetky súbory z telefónu
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ďakujem za ochotu, idem sa s tým ešte trocha trápiť.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

z počítača mi to funguje do mobilu, ale keď v mobile zapnem BT, vyhľadá mi počítač, idem do galérie, vyberiem fotku, dám odoslať cez BT a viac mi nič nerobí, nemalo by sa to niečo opýtať?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
sybila3 Pozri príspevok
z počítača mi to funguje do mobilu, ale keď v mobile zapnem BT, vyhľadá mi počítač, idem do galérie, vyberiem fotku, dám odoslať cez BT a viac mi nič nerobí, nemalo by sa to niečo opýtať?
Nvm, čo myslíš opýtať....nič ti neukáže, nenapíše, ale súbory máš v PC...postupovala si podľa postupu?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

takže takto, asi som to zle napísala, keď posielam z PC fotku do mobilu, tak mi prejde, v mobile sa opýta či prijať, prijmem a mám v galérii.
Keď chcem poslať z mobilu do PC-čo je častejšie, tak mám zapatý BT, nájde mi počítač môj, označím fotku, dám odoslať cez BT, OK a nič sa nedeje. Tak tam asi niečo chýba?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať