Zavrieť

Porady

Popri zamestnaní na dohodu o vykonaní prace

Dobrý deň,

prosím Vás, potrebovala by som sa spýtať, či môžem byť popri zamestnaní na hlavný pracovný pomer aj zamestnaná na dohodu o vykonaní práce u iného zamestnávateľa, ale s príjmom vyšším ako 165,97 Eur mesačne.

Ďakujem velice pekne za odpovede.


Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Joja123 Pozri príspevok
    Dobrý deň,



    prosím Vás, potrebovala by som sa spýtať, či môžem byť popri zamestnaní na hlavný pracovný pomer aj zamestnaná na dohodu o vykonaní práce u iného zamestnávateľa, ale s príjmom vyšším ako 165,97 Eur mesačne.



    Ďakujem velice pekne za odpovede.



    Samozrejme, že môžeš vykonávať popri pracovnom pomere aj práce na dohodu. Pokiaľ ide o výšku príjmu, tá sa sleduje v prípade, že by si bola evidovaná na ÚP.

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Joja123 Pozri príspevok
    Čiže, nie je tam obmedzenie vo výške príjmu z dohody, keď som zamestnaná na hlavný pracovný pomer?
    Z dôvodu zamestnania na pracovný pomer nie je obmedzená výška príjmu z dohody.

    Joja123 je offline (nepripojený) Joja123

    Joja123
    vieraaaa Pozri príspevok
    Samozrejme, že môžeš vykonávať popri pracovnom pomere aj práce na dohodu. Pokiaľ ide o výšku príjmu, tá sa sleduje v prípade, že by si bola evidovaná na ÚP.
    Čiže, nie je tam obmedzenie vo výške príjmu z dohody, keď som zamestnaná na hlavný pracovný pomer?

    Joja123 je offline (nepripojený) Joja123

    Joja123
    vieraaaa Pozri príspevok
    Z dôvodu zamestnania na pracovný pomer nie je obmedzená výška príjmu z dohody.
    Ďakujem velice pekne za odpoveď a tiež aj za predchádzajúcu a aj ostatným za potvrdenie s Vierkou (vieraaaa).

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    Joja123 Pozri príspevok
    Ďakujem velice pekne za odpoveď a tiež aj za predchádzajúcu a aj ostatným za potvrdenie s Vierkou (vieraaaa).
    Som rada, že sme Ti pomohli.

    Popri zamestnaní na dohodu o vykonaní prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.