Zavrieť

Porady

tip na leto (šport/zábava/voľný čas)

Zdravím všetkých na tejto stránke.

Zaregistrovala som sa len dnes, no už ma to tu chytilo . Chcela by som sa preto podeliť o svoju novú "hračku". Akurát neviem, či píšem na správne miesto a správnemu publiku (keďže nepoznám vekovú štruktúru).

Objednala som si to len pred týždňom. Keďže som nikdy predtým nekorčuľovala, myslela som si, že budú problémy . A aj boli. Chvíľu mi síce trvalo, kým som sa stala nad touto vecou pánom a nie sluhom , no teraz je to fenomenálne. Na tretí deň som v tom bola už ako doma. Akurát ešte je zima a veľa vrstiev oblečenia občas spôsobí, že sa neviem pohnúť tak ako chcem. Našla som aj video, ktoré asi povie viac, ale akosi ho neviem pridať .

Samozrejme, tento príspevok nepíšem bezúčelne . Vyzerá to tak, že moje leto bude bez dovoleniek. Ak vás to oslovilo, alebo máte niečo podobné (klasické korčule) tak by sme sa mohli niekedy stretnúť (Bratislava).

Peknú nedeľu praje Petra

youtube.com/watch?v=Wu0l1IwfnhY

.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    tip na leto (šport/zábava/voľný čas)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.