Zavrieť

Porady

Zmena sídla s.r.o. s 1 spoločníkom z okresu Vranov nad Topľou (Prešovský kraj) do okresu Košice (Košický kraj)

Dobrý deň,

potrebujem Vašu radu. Chcem zmeniť sídlo s.r.o.-čky z okresu Vranov nad Topľou do okresu Košice. Potrebujem vyplniť formulár č. 8 - Návrh na zápis zmeny zapísaných údajov o spol. s r.o., zaplatiť kolkovú známku 66 € (nemám zaručený elektronický podpis) a priložiť prílohy:
1. dodatok k zakladateľskej listine alebo úplné znenie zakladateľskej listiny - podpis úradne overiť?
2. rozhodnutie jediného spoločníka o zmene sídla s.r.o. - podpis úradne overiť?
3. písomný súhlas vlastníkov nehnuteľnosti + LV vytlačený z katarterportal.sk - písomný súhlas vlastníkov nemusí byť úradne overený?

Napísala som všetky prílohy, ktoré budem potrebovať? Ak nie, prosím, opravte ma. Keďže pôjde o zmenu sídla medzi krajmi, mám požiadať okresný súd Prešov, aby presunul moju zložku na okresný súd Košice? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    1. Ak nemáš ty ZEP, môžeš využiť služby niekoho z nás,kto tieto služby poskytujeme.
    2. Dodatky sa už nerobia, len rozhodnutie jediného spoločníka (overiť podpis)
    3. Súhlas s umiestnením sídla a ani LV sa neoverujú
    4. úplné znenie - neoveruje sa
    5. Nikoho o nič nežiadaj, oni spis presunú, kam patrí
    Alicce a ak mám v OR základné imanie aj vklad spoločníka ešte v SKK = 200 000 Sk, tak mám požiadať aj o zápis zmeny týchto údajov? pravdepodobne budem musieť zvýšiť základné imanie (z 6 638,78 € na 6 639,00 €) a aj vklad jediného spoločníka. Čo všetko k týmto zmenám potrebujem? 4 dokumenty? všetky treba úradne overiť?
    1. rozhodnutie jediného spoločníka o zvýšení základného imania spoločnosti (základné imanie 6 639 €)
    2. písomné vyhlásenie štatutárneho orgánu o zmene rozsahu splatenia základného imania spoločnosti (rozsah splatenia 6 639 €)
    3. rozhodnutie jediného spoločníka o zmene zakladateľskej listiny, z ktorého vyplýva zmena výšky vkladu spoločníka (vklad 6 639 €)
    4. písomné vyhlásenie štatutárneho orgánu o zmene rozsahu splatenia vkladu spoločníka (splatené 6 639 €)
    Economic No bez konvertu to veru nepôjde. Ten mal byť už dávno urobený,. Do rozhodnutia treba dať aj zvýšenie ZI, treba dať vyhlásenie spoločníka k prevzatiu záväzku (overiť), vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia vkladu (overiť) - úplné znenie - podpísať. Do rozhodnutia dať všetko.... tak ako treba. Tie zmeny dať do jedného rozhodnutia, ešte upresňujem.

    Zmena sídla s.r.o. s 1 spoločníkom z okresu Vranov nad Topľou (Prešovský kraj) do okresu Košice (Košický kraj)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.