Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Júlia je nová a potrebuje poradiť.
    Jej problém (uvádzam z ss):

    Reagovala som na jeden inzerat na meno jana gajdosova a zaplatila som registracny poplatok 50 eur. A aaaaaz potom ma kamaratka chcela zbrdit, ze je to podvod, citala o nej na vebe a skoro som odpadla. Ja som si totiz na to pozicala. Ked som to citala ako a kolko ludi tu klame, no vsetko mi sedi tie iste slova A VSETKO CO MAM ROBIT ?? POSLALA SOM TO Z BANKY MAJU MOJE UDAJE NO BEREM TO TAZKO.
    ONA TRDI ZE VSETCI CO NEODISLI PENIAZE IM BUDU VRATENE PISALAMI SMS DNES A ZE ONA SI NEROBI Z TAKYCH INFO HLAVU MAM JEJ NIECO NAPISAT??ESTE

    Podvedených od tej osoby je tu viac, mali by sa spojiť a podať trestné oznámenie
    http://www.porada.sk/t234323-skuseno...ml#post2537372
    http://www.porada.sk/t240788-jana-g-...ml#post2533989
    Naposledy upravil Mária27 : 02.05.14 at 18:46
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 a nebolo na tolko podobnych situacii upozorneni v mediach pocas dlhych rokov, ze niekto este dnes stale bez overovania plati tzv. sprostredkovatelom prace?
    lujza.j ak rok v jej nicku je narodenie...tak potom, už by mohla aspoň trochu vedieť čo a ako!?..to je ako so šmejdami.....tiež je toho plná TV a stále nová kauza....
    Mária27 Kto nemá čo poradiť, nemusí písať nič.
    Pri dnešnej nezamestnanosti sa ako popiaci aj slmky chytá.
    lujza.j verím...tiež mi chlap vycestoval von lebo je tu sveta žiť , ale žiadna platba dopredu..agentúra si strhla z prvej výplaty.....
    erik555 ale neoverene...potom sa slamky chyta tak, ze co teraz, ked som si na to aj pozical?
    Mária27 to nie je rada
    erik555 ale je...do buducna!
    Mária27 Tak to povedz tým, čo sa im niečo stane nabudúce. Sem sa chodí pre rady, nie pre mudrovačky.
    erik555 zial, nestihol som dat radu predtym, ako niekto naletel, aj ked je to skoro pravidelne v mediach! Potom uz zostava rada taka, ze ist osobne za dotycnou osobou a chytit ju pod krk bez svedkov.
    Mária27 Nech sa páči: http://pokec.azet.sk/
    erik555 neprosim...
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Daj číslo ....zavolám Ti ja , alebo taiko , misoft , lapejko ....

    Budeš na tom určite lepšie ...
    julia1973 akolepsie??horsie to uz nemoze byt
    buchač Logika je sviňa ...jednoducho nepustí .

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Dobré ráno! Ako v televízii. Však sme ľudia, niektorý, niekedy, aj škodoradostný, škodoradostní.
    Emka Roman 50 € je predsa sranda

    Ja som kedysi absolvoval INÉ školenie

    polhodina ma stála 140 000 Sk

    A písal som sem pre radu ?
    Nepísal

    Post koitum už NIE je čo radiť
    sito Ahaaaa ..., už chápem, už verím v tvoje schopnosti.

    Neradím, ale tí, čo si to prečítajú, by to nemali tiež brať ako radu, výstrahu! Tému.

    Ale, aj tak, niekto počíta s tým, že niekto sadne na lep. Niekto sa tým živí, ba dokonca aj niektoré rastliny. Či aj živočíchy?

    preco nevola ona ale ja nechapemdnes som zaplatila registraciuu a mam dost neskoro som to naslana vebe mam odist 12 5 som zvedava kolko ludi jej na to naletelo??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.