Zavrieť

Porady

Neopravnene priznane socialne stipendium : vratenie

Stalo sa mi nasledovne:
Bolo mi oznamene, ze podla novely skolskeho zakona platnej od septembra 2007,(na co prisli az teraz po 8-mich mesiach) nemam narok na soc. stipendium (kedze som uz druhy krat na skole na bakalarskom studiu, a poberal som studium pocas prveho studia). Poberal som soc. stipendium vo vyske 6000 na mesiac, a bolo mi vyplatene za 8 mesiacov. Skola odo mna ziada vratenie vyplateneho socialneho stipendia (48 tis.), co v mojej sitacii je dost vela penazi, co dokladuje aj vyska v ktorej som soc. stipendium poberal.
Chcem sa opytat ake su dalsie moznosti ?
Je sanca ze nebudem musiet soc. stipendium vratit v plnej vyske ?
Dakujem za vsetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Môžeš si dohodnuť splátkový kalendár.Ale inak myslím,že ho vrátiť budeš musieť.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    student_vs Pozri príspevok
    Stalo sa mi nasledovne:
    Bolo mi oznamene, ze podla novely skolskeho zakona platnej od septembra 2007,(na co prisli az teraz po 8-mich mesiach) nemam narok na soc. stipendium (kedze som uz druhy krat na skole na bakalarskom studiu, a poberal som studium pocas prveho studia). Poberal som soc. stipendium vo vyske 6000 na mesiac, a bolo mi vyplatene za 8 mesiacov. Skola odo mna ziada vratenie vyplateneho socialneho stipendia (48 tis.), co v mojej sitacii je dost vela penazi, co dokladuje aj vyska v ktorej som soc. stipendium poberal.
    Chcem sa opytat ake su dalsie moznosti ?
    Je sanca ze nebudem musiet soc. stipendium vratit v plnej vyske ?
    Dakujem za vsetky odpovede
    A prečo by si nemal vrátiť soc. štipendium v plnej výške, keď ti ho vyplatili neoprávnene? Ak si niečo dostal, čo ti nepatrilo, tak to treba vrátiť.

    Jedine dohodnúť sa na nejakom splátkovom kalendári.

    Neopravnene priznane socialne stipendium : vratenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.