Zavrieť

Porady

Žiadosť o zápis do registra konečných užívateľov výhod FO

Poprosím Vás poradiť mi, pri vypisovaní žiadosti o zápis do registra konečných užívateľov výhod FO do prílohy č.1 údaje o konečných užívateľoch výhod napíšem svoje údaje alebo údaje odberateľa, alebo vzor podľa ktorého by som to mohol vypísať.Ďakujem!!!Ďakujem ,ale zabudol som ešte napísať,že ja pracujem ešte z jednou osobou,ktorá je tiež SZČO a mám ju tam niekde napísať,ale iba ja sa zúčastňujem výberového konania a peniaze mu prefaktúrujem každý mesiac.
Naposledy upravil demeter : 15.07.16 at 08:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Napíšeš svoje údaje. ZašlešdoBApodla pokynov a o pár dní si evidovaný.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    demeter Správne som porozumel do tabuľky napíšem svoje údaje a paragraf dám §11ods.1písm.b) som SZĆO ,budem sa zúčastňovať jedného výberového konania.Ďakujem!!!!
    Xanti Správne si rozumel. Presne ten § 11 ods. 1 pism b) tam dáš. a nezabudni poslať originál živnostenského listu, resp. úradne overenú kopiu.
    demeter Ďakujem ,ale zabudol som ešte napísať,že ja pracujem ešte z jednou osobou,ktorá je tiež SZČO a mám ju tam niekde napísať,ale iba ja sa zúčastňujem výberového konania a peniaze mu prefaktúrujem každý mesiac.
      zbaliť

    Žiadosť o zápis do registra konečných užívateľov výhod FO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.