Zavrieť

Porady

Stiahla som cliner dala čistenie a teraz mi nejde net čo teraz??

po tom čo sa muž sťažoval že máme nejaký pomaly pc tak som našla na odporúčanie iných program ccliner. Nainštalovali a prečítala pc tak 2 hodky bolo všetko ok potom sa prestal nacitavat net. Restartla som wifinu popozerala káble ale stale nič. Máme este Tablet tam to fičí ako má :-) čo mi poradíte ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    .... ešte sa mi nestalo, aby mi CCleaner "siahol" na internetové pripojenie... a to ho používam pravidelne...
    ... a takisto pri bežnom používaní nevídím dôvod 1x ročne preinštalovávať Windows.

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    pokial sa ti spomaluje PC a aplikacie nebezia podla predstav treba pouvazovat nad preinstalovanim operacneho systemu - podla mojich skusenosti odporucam preinstalovat win tak cca 1 x do roka - je to rychlejsie a ucinnejsie ako sa hrabat v registroch a pokusat sa cistitit ich a po preinstalovani oper.systemu aspon vies na com si
    arizona Tiez nepochopim to caste preinstalovavanie PC. Ved pri pravidelnom cisteni a ak clovek nema plnu plochu roznych ikon, spustenych 1000 programov spustajucich sa pri starte a nestahuje desiatky zbytocnych programov,ktore ani nepotrebuje,tak nevidim dovod...
    misoft Možno - ale ak má nainštalované nejaké aplikácie a preinštalovaním OS bude nútený ich znova reinštalovať - pretože všetky údaje o nich (aj uninstallatory a *.ini súbory) sa vymažú.
    Okrem toho - CCleaner ani okľukou totiž nesiaha na nastavenia sieťových kariet - on to totiž v sebe ani zabudované nemá.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Stačí len otvoriť Centrum sieti - Lokálne pripojenie, vybrať Vlastnosti, označiť Internet Protocol Version 4 - Vlastnosti - a všade nastaviť Automatické....... Potvrdiť.
    Ak nepôjde po tomto nastavení - klik PTM na ikonku pripojenia a dať Riešiť problémy.

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Alebo spustiť obnovenie systému. Nájsť ten čas, kedy sa spustil ccleener, alebo dátum, kedy to ešte išlo. Ja používam Ccleener už 10 rokov, a ešte sa mi nestalo, že by z dôvodu použitia tohto programu nefungovalo int. pripojenie alebo pc.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    winzy Tá obnova pomohla. Už to fičí. Mne kamoš povedal že tieto program viac narobia škodu ako pomôž som to radšej zmazala a dam to do rúk odborníka :-)
    nunenko ...a ten odborník spustí ten istý program...
    misoft Blbosť - ten program je dosť inteligentný - len užívateľ nie. Ak mu dá urobiť niečo, program to urobí.....
    CCleaner používam roky a NIKDY mi škodu neurobil, do pripojenia k internetu ani nezasiahol (nemá totiž dôvod!)
    misoft A ešte doplním - i najlepší program v rukách "odborníka" sa mení na devastujúci nástroj!
    mecky akurat ze ten aj bude vediet ako to opravit
    ccleaner je vcelku bezpecny ale obcas sa aj jemu podari nieco odrovnat. osobne sa mi to stalo s ccleanerom raz ale stacila jednoducha obnova registrov
    pre priklady rozvrtanych systemov ccleanerom staci ist na forum piriformu
    misoft Veď preto tam ponúka zálohu registrov - i majster tesár sa niekedy utne a tí v Piriforme vedeli, čo robia. Počítali aj s tými "odborníkmi".
      zbaliť

    Stiahla som cliner dala čistenie a teraz mi nejde net čo teraz??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.