Zavrieť

Porady

Dekoracny gel

Ahojte, nevie mi niekto poradit,kde kupit dekoracny gel do vaz, resp. prasok,ktory sa po zmiesani s vodou zmeni na gel? Obehla som uz kopec kvetinarstiev,ale nikde to nemaju,ponukaju iba piesok,kamienky.....Volakedy to mali u nas v Baumaxe ale to je uz davnejsie, vtedy sa mi to zdalo zbytocne kupovat a dnes ,ked by som to chcela, neviem zohnat.Vopred dakujem za rady.
Usporiadat
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

A k čomu je to dobré ešte som o tom nepočula.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

No pouziva sa to na aranzma kvetov do vaz ako taka fixacia.Ja som to konkretne chcela na "ukotvenie" bambusa stastia. Ma to gelovitu konzistenciu. Ked pojdes okolo nejakeho vykladu kvetinarstva, mozno to uvidís.Mavaju v tom nastokane aj kytice.Drzi to vlahu a kedze predavaju aj farebne,je to pekna dekoracia do sklenenej vazy.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Toto by zaujimalo aj mna. Nemate niekto fotku, ako to vyzera? A kde to teda dostat kupit? Dakujem.
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

dostať to u nás v kveinárstve ale to je od vás dosť ďaleko stojí to tuším 108 korún.obchod je v sládkovičove, trnavský kraj
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Dik za tip,ak budem mat cestu okolo....U nas v kvetinarstvach v tom sice maju tie aranzmany urobene-jeden som odfotila vcera cestou z prace,ale nepredavaju to ako dekoracny material.Ja som svoje bambusiky zatial dala do farebneho strku a dozdobila sisalom.
bambo.jpg  
gel.jpg  
1/1
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
A nie je to náhodou gel do gelových sviečok? Lebo taky gel som videla práve v obchodoch s gelovými sviečkami. Vraj si s tým zalievajú mušličky, kamienky.... Možno treba hľadať v obchode s takýmto sortimentom. Inak je to pekné, ale ako gel môže držať vodu?
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Nie je to ten gel na sviecky, taky som mala, v tom by kvet asi neprezil.Je to specialny dekoracny gel, resp.prasok,ktory sa zmiesa s vodou a nieje taky tuhy ako ten svieckovy, takze tam aj nejaka voda ostava na vlahu.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Vyzera to super musím popozerať či to niekde nemaju.
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

je to ten gel. majú ho u nás v čírej, čiernej, modrej, zlatej a tuším v bordovej farbe. A máš tie bambusy aj vo vode?
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

aha už som si to zväčšila a vidím, že je to vo vode. ten gel je pekný a vidrží dlho. ak vidíš že už začína by moc krištálikov stačí
doliať troška vody a opať vydrží nejaký čas. ked je už moc starý
gel tak zmiznú úplne kryštáliky. Ale mne to vydržalo pol roka približne možno aj viac.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

No u nas som sa za nim nalietala bez uspechu,tak to mam v tom strku,ale tiez to nieje najhorsie. Bambusiky som troska skratila,lebo boli moc vysoke,tak dufam,ze sa im v tom "prostredi" podari pustit korienky.
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

ak by si chcela môžem ti ten gel poslať na dobierku.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ano,to by si bola moc zlata, do ss Ti posielam adresku.
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

v piatok som ti poslala na dobierku ten gel. Dúfam, že ho dostaneš v poriadku.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Moc sa tesim a dakujem za ochotu.Dam Ti vediet hned ako mi pride.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Tak mi práve poštárka priniesla tu dobierku. Už sa vytešujem a budem ešte viac,keď sa dostanem domkou a budem môcť tvoriť nové aranžmá. Neviem,či si si všimla,ale tie krištaliky su dokonca v tme svietiace.
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

szaboe Pozri príspevok
ak by si chcela môžem ti ten gel poslať na dobierku.
Až by to nebol taký problém, bola by som rada keby si aj mne poslala. Posielam SS. Ďakujem.
0 0
szaboe szaboe

szaboe je offline (nepripojený) szaboe

a akú farbu. čiernu, zlatu, striebornú, bordovú, číru alebo modrú?
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Vcera som robila si zarobila tie krystaliky. Z modrych sa mi stali takmer cire,ale neva, je to pekne aj tak.
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

szaboe Pozri príspevok
a akú farbu. čiernu, zlatu, striebornú, bordovú, číru alebo modrú?
Až môžem poprosiť tak zlatú. Ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať