Zavrieť

Porady

Prečo ma stále odhlasuje II ?

Mám poradu ako domovskú stránku už roky, stále mi to išlo pekne, ale už druhý týždeň ma sústavne odhlasuje. Nič som v nastaveniach nemenila .
Ďakujem ( na Richardove odporúčanie zakladám novú tému)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Dnes som tu cca od 21 hodiny a už som sa prihlasovala najmenej päť krát Richard, prosím Ťa, poraď čo s tým?

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Majka skúsim sa na to pozrieť, ale ani my sme nič s Poradou nerobili. Kľudne sa môže stať že sa tvoj prehliadač z nejakého dôvodu "zasekne".
    Zapamatanie prihlasovania je na tvojej strane, v tvojom prehliadači, ak sa niečo porúcha tak si to nedokáže zapamätať. Treba vždy skúsť vyčistiť zapamätané veci v prehliadači a podobne.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ichard, toto je minimálne tretia téma k rovnakej veci.

    Mne konkrétne to robí od jedného velkého tresku na porade, ked pol dna nešlo nič. Tuším odvtedy mám na boku stále tému Superstretko Porada 2012
    vieraaaa aj ja mám superstretko ... vpravo
    Paula ja asi 3 týždne

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Richard Pozri príspevok
    Majka skúsim sa na to pozrieť, ale ani my sme nič s Poradou nerobili. Kľudne sa môže stať že sa tvoj prehliadač z nejakého dôvodu "zasekne".
    Zapamatanie prihlasovania je na tvojej strane, v tvojom prehliadači, ak sa niečo porúcha tak si to nedokáže zapamätať. Treba vždy skúsť vyčistiť zapamätané veci v prehliadači a podobne.
    Podľa mňa nie je chyba v PC Majky, aj u mňa je to takto a dokonca nielen doma, ale aj v práci.
    Už som to avizovala a zdá sa mi, že je nás viac.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Mňa tiež odhlasuje, keď píšem dlhší príspevok a chcem ho odoslať, zrazu zistím, že už som neni na porade. Alebo keď mám otvorené aj druhé okno, na ktoré občas pozriem, ani sa nenazdám a vyhodí ma. Potom radšej odídem, nemám chuť sa stále prihlasovať. Kto za to môže? Vysvetlite mi, ja som nič nemenila.
    maja Tak toto sa stáva aj mne...

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    mne to robilo minulý týždeň,že ma stále odhlasovalo, ale len v práci doma na PC bolo všetko ok. Tento týždeň všetko funguje ako má,,,nič som na PC nemenila

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Indeed Pozri príspevok
    Zaoberáte sa d.e.b.i.l.i.n.a.m.i !!!

    Aký je problém naťukať do príkazového riadku www.porada.sk ???

    STE LENIVÍ a chcete aby za Vás robil prácu POČÍTAČ !!

    SPAMÄTAJTE SA !

    Keďže voči mne , teda mojmu nicku boli vedené ataky priamo z vnútra porady.sk, teda od tých ,čo dohliadajú na tento portál

    odvtedy beriem všetko z rezervou ,

    a aby som sa dostal na poradu , musím niekedy aj REŠTARTOVAŤ počítač (!) a NESŤAŽUJEM SA a nefňukam !

    a dokedy mi nedajú definítivny ban ,budem tu stále oxidovať !

    Nech si akékoľvek introvertné a zakomlexované individua myslia čo chcú !
    Si celkom mimo, pretože tu nejde o napísanie "www.porada.sk", ale keď to napíšem, musím sa prihlásiť (prihlasovacie meno + heslo) ... som prihlásená, začnem čítať/písať, vyruší ma telefón a o pár minút, keď sa k PC vrátim, zas sa musím prihlásiť.

    A ešte by som rada vedela, čo si mal na mysli, že za mňa robí prácu počítač ..... akú? asi máš na mysli - ako aj naši klienti: však vy to tam len nahádžete a všetko spraví počítač.
    No nech sa páči, prepustím stoličku aj "lopatu", ak si niekto myslí, že to je LEN O NAHÁDZANÍ!
    Indeed tak sa prihlásim toľko krát,koľkokrát to bude potrebné ...čo je na tom ??

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Richard, pozrel si sa na náš problém? Alebo to mám chápať tak, že keď ma odhlási tak mám padať z porady?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula

    Indeed

    3 Days Ago #22019 tak sa prihlásim toľko krát,koľkokrát to bude potrebné ...čo je na tom ??
    ----------------

    Pretože , ak sa raz prihlásim a nemám napr. potrebu a ani dôvod sa odhlasovať, tak budem prihlásená mnoho rokov a to nepretržite. Aj som (okrem cca 2 prípadov od r. 2004, kedy sa robili väčšie úpravy - a aj vtedy to trvalo max. deň ) .Vaše "čo je na tom" problém mnohých poraďákov, ktorí ho majú, nevyrieši.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Paula Pozri príspevok

    Indeed

    3 Days Ago #22019 tak sa prihlásim toľko krát,koľkokrát to bude potrebné ...čo je na tom ??
    ----------------

    Pretože , ak sa raz prihlásim a nemám napr. potrebu a ani dôvod sa odhlasovať, tak budem prihlásená mnoho rokov a to nepretržite. Aj som (okrem cca 2 prípadov od r. 2004, kedy sa robili väčšie úpravy - a aj vtedy to trvalo max. deň ) .Vaše "čo je na tom" problém mnohých poraďákov, ktorí ho majú, nevyrieši.
    Nedobré riešenie,

    povedal by som,že vobec najhoršie.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    Mňa síce nodhlasuje /som prihlásená stále už niekoľko rokov/, ale v zákonoch mi nefunguje služba "ísť na začiatok", ktorá je pri každom §-fe. Mám tam napísané len "JUMP" - hore a nič sa nedeje.
    Robí mi to nie vo všetkých, ale napr. v platnom ZOD a aj v ZOD od 1.1.2013. Je chyba len u mňa, alebo vám to tak funguje-nefunguje tiež?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.