Zavrieť

Porady

Money s3 interný doklad

Dobrý deň, uhrádzam jedným interným dokladom viacero vystavených faktúr. Chcem sa spýtať môžem to robiť týmto spôsobom? Nebudem mat problém pri salde 311?
4 komentárov     zbaliť
veronikasad prečo cez interný doklad ?
2andrea Uhrádzam tak zásielky uhradené z packety. To účtujem 315/311 a následne keď mi prídu peniaze na účet tak 221/315. Urobím zápočet s nakladovou faktúrou 321/315....

Okrem zásielok z Packety účtujem cez interný doklad aj platobné brány. Na ne mi chodia peniaze z eshopu.
A keď som dala na kontrolu 311 ku koncu roka zostala som zhrozená. Saldo mi sedí s u tom 311 ale tie mi nesedia s stavom pohľadávok k 31.12.2021 a so stavom neihradenych pohľadávok v knihe faktúr.

Takže sa domnievam ze som nemala účtovať úhrady faktur packety ci platobnej brány pod jedným ID. Moje saldo je 400 stránkové a neviem si nájsť rozdiel....
veronikasad S MoneyS3 som robila kratko pred 20 rokmi, pokial budes uctovat 311-ku cez ID bez parovania faktur, nikdy ti nebude sedieť saldokonto na hlavnu knihu.
2andrea Neviem popravde co znamená to párovanie faktúr.

Ja keď nahodím ID tak ja si v ňom vyberám cez párovanie jednotlivé faktúry. Potom sa za účtuje. Vo väzba h vidím ze sa ID viaže k týmto viacerým faktúram. Problém je asi to ze nie je zvolený partner pri ID. Asi preto sa mi nesparuje saldo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Money s3 interný doklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.